Rio 2016: Katarzyna Grzybowska-Franc w II rundzie

Aktualizacja: 6 lis 2016, 14:24
6 sie 2016, 19:01
Igrzyska Olimpijskie już pierwszego dnia rozpoczęły się dla tenisistów stołowych, a my mamy dobre informacje. Katarzyna Grzybowska-Franc awansowała do II rundy gry pojedynczej! Polka w pierwszej rundzie okazała się lepsza od Hinduski, Maniki Bartrę.

Rywalka naszej zawodniczki dotrzymywała “kroku” Grzybowskiej-Franc w pierwszych czterech seta. Pierwsza odsłona zakończyła się zwycięstwem Barty 12:10, nadzieję na dobry wynik odzyskaliśmy w drugim secie, wygranym przez Polkę 11:6. Trzeci partia to dramatyczna walka wygrana przez naszą tenisistkę 14:12. Niestety, nie udało się odskoczyć na dwa sety przewagi, a Hinduska po chwili wyrównała. Na szczęście dwa kolejne sety to świetna gra Grzybowskiej-Franc i wygrana odpowiednio do 4 i 12.

Katarzyna Grzybowska-Franc – Manika Bartra 10:12, 11:6, 14:12, 8:11, 11:4, 14:12