Strona główna Pozostałe Rio 2016: Polacy na igrzyskach – dzień trzeci

Rio 2016: Polacy na igrzyskach – dzień trzeci

0

Drugi dzień z udziałem reprezentacji Polski na igrzyskach w Rio dobiega końca. Już teraz zapoznaj się z terminarzem poszczególnych dyscyplin sportowych, w których startują nasi zawodnicy trzeciego dnia igrzysk.

 

JEŹDZIECTWO

15:00 dzień 3, WKKW indywidualnie i drużynowo – P.Spisak
start planowany na 18:50 czasu polskiego

JUDO

15:00 eliminacje, 57 kg, kobiety – A.Podolak
15:30 ćwierćfinały
20:30 repasaże
20:46 półfinały
21:40 walka o brązowy medal
22:00 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

12:30 eliminacje, C2 mężczyzn – M.Pochwała i P.Szczepański
18:10 eliminacje, K1 kobiet – N.Pacierpnik

ŁUCZNICTWO KOBIETY

14:26 1 runda turnieju indywidualnego – K.Liparska-Pałka
15:05 
2 runda turnieju indywidualnego – ew. K.Liparska-Pałka

PŁYWANIE

03:00 półfinały mężczyzn, 200 m stylem dowolnym –  K. Majchrzak
04:54 finał mężczyzn,  4×100 m,  stylem  dowolnym – ew. K.Czerniak, P.Juraszek, K.Majchrzak, J.Świtkowski
18:31 eliminacje, mężczyzn, 200 m stylem motylkowym – J.Świtkowski
18:59 eliminacje, kobiet, 200 m stylem dowolnym – K.Baranowska

SIATKÓWKA PLAŻOWA

04:00 faza grupowa, mężczyzn – G.Fijałek/M. Prudel – W.Krasilnikow/K.Semienow
17:00 
grupa B: B.Łosiak/P.Kantor – N.Ljamin/D.Barsuk (Rosja)

SZERMIERKA

14:00 1 runda szabla kobiet, indywidualnie – B.JóźwiakM.KozaczukA.Socha
15:00 2 runda
16:35 1/8 finału
17:40 ćwierćfinały
21:00 półfinały
22:15 o trzecie miejsce
22:45 finał

TENIS

ok. 21:00 (4 mecz na korcie nr 4 od 16:00)
1/8 finału gry podwójnej mężczyzn – Ł.Kubot /M.Matkowski i R. Bautista Agut/D.Ferrer

 

WIOŚLARSTWO

16:40  eliminacje, dwójka bez sternika kobiet – A. i M. Wierzbowskie
17:10 eliminacje, dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet – W.Deresz, M.Mikołajczak
17:50 eliminacje, dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn – M.Jankowski, A.Mikołajczewski

ŻEGLARSTWO

18:00 1 wyścig, Laser mężczyzn – K.Ziemiński
18:00 1 wyścig,  RS:X mężczyzn – P.Myszka
18:10 1 wyścig, RS:X kobiet – M.Białecka
19:00 2 wyścg, RS:X mężczyzn – P.Myszka
19:10 2 wyścig, RS:X kobiet – M.Białecka
19:25 2 wyścig, Laser mężczyzn – K.Ziemiński
20:00 3 wyścig, RS:X mężczyzn – P. Myszka
20:10 3 wyścig, RS:X kobiet – M.Białecka

 

Komentarze