Robert Karaś wypada z FAME MMA! Wiadomo, kto go zastąpi

Już za kilka dni miało dojść do arcyciekawego pojedynki na gali FAME MMA 14 pomiędzy Robertem Karasiem a Adamem „AJ” Josefem. Federacja potwierdziła jednak, że rekordzista świata w Ultra Triathlonie doznał poważnej kontuzji.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Prawie 20 kilometrów pływania, ponad 900 km jazdy na rowerze, a dodatkowo 211 kilometrów biegu. Tak niesamowite dystanse w zawodach triathlonowych pokonał Robert Karaś, który w 2021 roku wystartował na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Wybitny sportowiec już za kilka dni miał swoich sił spróbować w sztukach walki. Jego debiut w oktagonie musi jednak poczekać.

33-latek już 14 maja miał wystąpić w TAURON Arenie Kraków na gali FAME MMA 14. Jego pojedynek w formule K-1 został jednak odwołany. Wszystko z powodu kontuzji, a konkretnie złamania wyrostka kolczastego. Teraz utytułowanego triathlonistę czeka trzymiesięczna rehabilitacja.

Robert Karaś wypada, ale znany jest nowy zawodnik

Nie oznacza to jednak, że walka z udziałem Adama „AJ” Josefa się nie odbędzie. Organizatorzy wydarzenia bardzo szybko ujawnili, kto zastąpi Karasia. Będzie to Matuesz „Matt Fit Lovers” Janusz. Zasady pojedynku pozostają bez zmian. Zmagania odbędą się w trzech rundach po trzy minuty, a zawodnicy założą na siebie małe rękawice do K-1.


Na gali FAME MMA 14 w walce wieczoru zmierzą się Tomasz „Gimper” Działowy oraz Mateusz „Tromba” Trąbka. Ponadto w oktagonie zobaczymy m.in. Normane’a Parke’a, Piotra Szeligę czy Marcina „Xayoo” Majkuta.

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? To byłby prawdziwy hit transferowy

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze