Strona główna Pilka reczna Romana Roszak na dłużej w Enerdze AZS Koszalin

Romana Roszak na dłużej w Enerdze AZS Koszalin

0

Prawa rozgrywająca Energi AZS Koszalin Romana Roszak przedłużyła swój kontrakt z klub. Umowa została podpisana przed spotkaniem z Vistalem Gdynia.

Z faktu przedłużenia kontraktu z Roszak zadowolony jest wiceprezes Energi AZS Koszalin Roman Granosik. – Cieszy nas ten kontrakt, gdyż jest to jedna z zawodniczek, która już teraz stanowi trzon naszej drużyny. Romana Roszak świetnie spisuje się w naszym zespole, jak i w kadrze narodowej, do której została ostatnio powołana. Mieliśmy okazję widzieć ją na parkiecie, obok innych naszych zawodniczek – Moniki Michałów i Hanny Sądej, podczas marcowego Turnieju Międzynarodowego w Gdańsku, z udziałem zespołów z Białorusi, Słowacji i Ukrainy. Udział w reprezentacji Polski jest dużym wyróżnieniem dla niej samej, jak i dla naszego klubu – powiedział Granosik w wypowiedzi udzielonej dla oficjalnej strony klubu Energa AZS Koszalin.

Roszak do Koszalina trafiła w styczniu 2015 roku. W tym sezonie jest wiodącą zawodniczką Akadmiczek. Po rundzie zasadniczej zajmowała 6.miejsce w klasyfikacji strzelczyń PGNiG Superligi Kobiet.

Komentarze