Strona główna Siatkówka Rusza KRISPOL 1. Liga Mężczyzn!

Rusza KRISPOL 1. Liga Mężczyzn!

0
Fot: Paulina Weśniuk

Już 12 września rusza 1. Liga Mężczyzn. W tym roku rozgrywki zdobyły Sponsora Tytularnego – firmę KRISPOL.

Firma tak naprawdę związana jest z siatkówką od 2006 roku, gdy była wówczas sponsorem rozgrywek Ligi Mistrzów. Od lat wspierają również pierwszoligową drużynę z Wrześni.

– Marketing sportowy jest najlepszą formą reklamy, emocje towarzyszące sportowi są najlepiej zapamiętywane przez naszych klientów – mówił podczas spotkania z mediami Karol Krysiński, Prezes Zarządu firmy KRISPOL. – Stąd nasza decyzja o podjęciu współpracy z Polską Ligą Siatkówki. Stworzyły się nowe możliwości, 1. Liga Mężczyzn się profesjonalizuje, a my postanowiliśmy, że będziemy uczestniczyć w tym procesie – podkreśla Prezes i dodaje – Firma KRISPOL zatrudnia już kilkaset osób, myślę że na polskim rynku jest już bardzo dobrze rozpoznawana, staramy się znaleźć swoich partnerów także na rynkach zagranicznych.

Marketing sportowy jest najlepszym nośnikiem reklamy, zauważyliśmy to już bardzo dawno temu. – Przyznał naszej redaktorce Prezes Karol Krysiński już po spotkaniu – Daje największy ekwiwalent wykorzystania środków. Zauważyliśmy potencjał w tym nośniku reklamy. Mamy dużą sympatię do siatkówki. W 2006 roku nadarzyła się okazja żeby być sponsorem Ligi Światowej i od tamtej pory się wszystko zaczęło. Przynosiło to bardzo dobre rezultaty, stąd taka, a nie inna kontynuacja. Jesteśmy też “aktywni” w innych sportach, naszym ambasadorem jest Łukasz Piszczek. Uważam, że siatkówka na tym etapie jest dla nas najlepszym wyborem – dodaje.

Prezes Polskiej Ligi Siatkówki, Paweł Zagumny, również nie krył zadowolenia ze współpracy z firmą KRISPOL. – Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy nowego sponsora. Daje on nam finansową stabilizację, a klubom możliwość rozwoju i dążenia do jak najlepszych wyników, przy wzorowej organizacji widowisk sportowych. W nowym sezonie KRISPOL 1. Ligi planujemy jedną bądź więcej transmisji w Polsacie Sport. Będziemy grali systemem play-off 1-8, zagramy najnowszym modelem piłek firmy Mikasa. Nowością będzie także Puchar 1. Ligi, zwycięzcy zdobędą trofeum a także awansują do ćwierćfinału Pucharu Polski.

KRISPOL 1. Liga rusza już 12 września. Pierwszy mecz rozegrany zostanie między ZAKSĄ Strzelce Opolskie a Lechią Tomaszów Mazowiecki.

  http://credit-n.ru/offers-zaim/vivus-potrebitelskie-zaymy-online.html

Komentarze