Ruszyła sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski. Ceny nie są wygórowane

18 kwi 2023, 13:43

Od wtorku możliwy jest zakup biletów na finał tegorocznej edycji Pucharu Polski, w którym Raków Częstochowa zagra z Legią Warszawa. Ich ceny nie wydają się być przesadzone – najtańsze wejściówki zaczynają się od 80 złotych.

Zgodnie z zapowiedziami, we wtorek 18 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski, który 2 maja odbędzie się na PGE Narodowym. O trofeum powalczą lider tabeli PKO BP Ekstraklasy, Raków Częstochowa z Legią Warszawa, czyli aktualnym wiceliderem.

Znane ceny biletów na finał Pucharu Polski

Jak wynika z oficjalnej strony PZPN-u, ceny biletów w kategorii I rozpoczynają się od 80 złotych. Kibice, którzy chcą wybrać lepsze miejsce umiejscowione przy linii bocznej, muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 120 złotych.

Raków Częstochowa będzie walczył o trzecie zwycięstwo w PP z rzędu po tym, jak w poprzednich latach wygrywał po triumfach nad Arką Gdynia i Lechem Poznań. Legia Warszawa z kolei na trofeum czeka pięć lat – po raz ostatni zwyciężyła w maju 2018 roku, kiedy to pokonała w finale Arkę Gdynia.

Kontrowersje dotyczące zakazu flag na stadionie

W ostatnich dniach rozgorzała dyskusja na temat kwestii porządkowych. Państwowa Straż Pożarna, podobnie jak przed rokiem, ponownie ogłosiła zakaz wnoszenia na stadion dużych flag. Organizatorzy wprowadzili specjalne dyrektywy, ale spotkały się one z mieszanym odbiorem ze strony kibiców.

Ostatecznie protesty i liczne skargi nie dały żadnych rezultatów i kibice ostatecznie nie będą mogli wnieść flag na trybuny. Niewykluczone, że przy okazji samego meczu niezadowoleni fani znowu dadzą upust swoim emocjom.

Włoskie media: Zbigniew Boniek może zostać prezesem AS Romy!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA