Strona główna Pozostałe Rzecznik Williamsa uspokaja fanów. “Wizyta Kubicy w Grove była planowana”

Rzecznik Williamsa uspokaja fanów. “Wizyta Kubicy w Grove była planowana”

0
foto: www.twitter.com/williamsracing

BBC podało dzisiaj informację, że Robert Kubica pojawił się w siedzibie Williamsa w Grove, gdyż odbyć ma tam kolejne testy na symulatorze, które mają przybliżyć go do powrotu do Formuły 1. Plotki te zdementował rzecznik Williamsa, który powiedział, że podczas wizyty analizowane będą wyniki testów opon w Abu Zabi. 

Stajnia Williamsa nadal nie potwierdziła składu kierowców na przyszłoroczny sezon F1. Na ten moment wiadome jest tylko to, że pierwszym kierowcą będzie 19-letni Lance Stroll (Kanada). Kandydatów na jego partnera jest wielu, a wśród nich jest Robert Kubica, który dostał szansę w ostatnim teście opon i patrząc na czasy był najszybszym kierowcą Williamsa.

BBC podało informację, że Kubica pojawił się w Grove i odbędzie kolejne testy na symulatorze. Na ten temat wypowiedział się rzecznik Williamsa, który potwierdził informację, że Polak jest w siedzibie, ale prowadzona tam będzie przede wszystkim analiza wyników ostatnich testów w Abu Zabi. Na miejscu jest również Sergiej Sirotkin, który również podczas testów pokazał się z bardzo dobrej strony i wydaje się, że w tym momencie jest to główny rywal Kubicy w walce o fotel.

Skład na przyszłoroczny sezon ma zostać ogłoszony do Bożego Narodzenia.

Komentarze