Strona główna Siatkówka PlusLiga Sebastian Schwarz odchodzi z LOTOSU Trefla Gdańsk!

Sebastian Schwarz odchodzi z LOTOSU Trefla Gdańsk!

0

Niemiec związany był z klubem z Gdańska od roku 2014. Jego kontrakt wygasł z końcem maja a dzisiaj (tj 29 czerwca) klub poinformował o tym, że nie przedłuży umowy z zawodnikiem.

Przed przybyciem do Polski przyjmujący występował w takich zespołach jak Sir Safety Perugia lub Generali Haching. Podczas tych dwóch sezonów spędzonych w LOTOSIE Trefl, Sebastian Schwarz wystąpił w prawie wszystkich meczach. Był podstawowym zawodnikiem składu Andrei Anastasiego.

Razem z zespołem z Gdańska zdobył wicemistrzostwo Polski, Superpuchar oraz Puchar Polski (wszystkie trofea w roku 2015). Na oficjalnej stronie klubu zamieszczone zostały podziękowania dla zawodnika – “Bardzo dziękujemy Sebastianowi za dwa sezony spędzone w Gdańsku, ciężką pracę wkładaną w codzienny trening, a także determinację i wolę walki, którą okazywał podczas meczów. Sebastian to wspaniały człowiek, który wykazywał się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Życzymy mu powodzenia w dalszej karierze i kolejnych sukcesów na siatkarskich parkietach.”

W następnym sezonie Sebastiana Schwarza będziemy mogli oglądać w rosyjskiej Superlidze. Niemiec będzie reprezentował barwy Kuzbass Kemerowo.

źródło: lotostrefl.pl

Komentarze