piątek, 19 sierpnia, 2022

Sensacyjna decyzja Michała Kubiaka. Odchodzi z reprezentacji Polski!

Michał Kubiak poinformował o zakończeniu kariery w reprezentacji Polski. Zasłużony siatkarz decyzję przekazał za pomocą swoich mediów społecznościowych. W komunikacie podziękował rodzinie, kibicom, trenerom i kolegom z boiska.

Michał Kubiak w reprezentacji Polski występował od 2011 roku. Już po 4 latach został kapitanem „Biało-Czerwonych”. Wraz z polskimi siatkarzami odniósł niezwykle wiele sukcesów. Kubiakowi udało się m.in. dwukrotnie wywalczyć mistrzostwo świata (2014, 2018), wygrać Ligę Światową (2012), a także zdobywać medale na mistrzostwach Europy (2011, 2019, 2021) czy w Lidze Narodów (2021).

bonus na start dla zarejestrowanych

Teraz siatkarz postanowił jednak zakończyć swoją niezwykle udaną przygodę z polską reprezentacją. Michał Kubiak w bardzo emocjonalnym komunikacie podziękował wszystkim osobom, które przez lata wspierały go w jego sportowej drodze.

—Mój czas w biało czerwonych barwach dobiegł końca. Decyzję podjąłem już jakiś czas temu i dziś została postawiona kropeczka nad i — napisał Kubiak.

—Siatkówka reprezentacyjna otworzyła przede mną wiele drzwi. Zwiedziłem prawie cały Świat, poznałem wielu wspaniałych i inspirujących ludzi, mam mnóstwo wspomnień, które zostaną za mną na zawsze. Za te wspomnienia właśnie, człowiek dałby się pokroić, żeby móc przeżyć to jeszcze raz — dodał.

— Mimo, że moja kariera reprezentacyjna dobiegła końca, to mam zamiar jeszcze trochę pograć. Nie żegnam się więc na zawsze, na to przyjdzie jeszcze czas. Być może będzie mi dane zagrać jeszcze na polskich parkietach i pożegnać się z Wami osobiście — podsumował były już kapitan reprezentacji Polski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michał Kubiak (@realkubiak13)

Nie pozostaje nic innego, jak podziękować Michałowi Kubiakowi za ostatnie lata pełne pięknych sportowych emocji i życzyć mu samych sukcesów w dalszej karierze klubowej.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA