wtorek, 28 czerwca, 2022

Mistrz świata ponownie zagra w Polsce. Musiał wyjechać z Ukrainy

Mistrz świata Artur Szalpuk dołączył do Projektu Warszawa. Rozgrywający występował dotychczas w ukraińskiej drużynie Epicentr-Podolany Horodok, ale klub ten musiał przedwcześnie zakończyć rozgrywki ze względu na napiętą sytuację międzynarodową. 

Rozgrywający od niedawna trenowałem ze stołecznym klubem. Teraz oficjalnie stał się jego nowym zawodnikiem. Z Projektem Warszawa 26-latek związał się do końca sezonu 2021/2022.

Mistrz świata z 2018 roku jest doskonale znany stołecznym fanom siatkówki. Swoją przygodę z profesjonalnym sportem zaczynał w AZS-ie Politechnice Warszawskiej. W swojej karierze Szalpuk reprezentował również barwy takich klubów, jak: Trefl Gdańsk, Cerrard Czarni Radom, Verwa Warszawa Orlen Paliwa czy Skra Bełchatów. Jego ostatnią drużyną była natomiast ukraińska ekipa Epicentr-Podolany Horodok.

Rozgrywający w Projekcie Warszawa może zadebiutować już podczas najbliższego spotkania, które stołeczny klub rozegra z GKS-em Katowice. Mecz zostanie rozegrany w piątek, 18 marca, o godzinie 17:30.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA