czwartek, 30 czerwca, 2022

PGE Skra Bełchatów bez trenera! Slobodan Kovac został zwolniony

W czwartek drużyna PGE Skra Bełchatów poinformowała, że klub rozstał się ze Slobodanem Kovacem. Powodem takiej decyzji mają być niezadowalające wyniki osiągane przez drużynę w kończącym się właśnie sezonie.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Siatkarze Skry Bełchatów nie mogą być zadowoleni ze swoich występów w półfinale siatkarskiej PlusLigi. Podopieczni Slobodana Kovaca przegrali z Jastrzębskim Węglem w dwumeczu aż 0:6. Oznacza to, że czwarty sezon z rzędu Skra zakończy bez tytułu mistrzowskiego.

Skra Bełchatów zwolniła Kovaca

W związku ze słabymi wynikami włodarze klubu z Bełchatowa postanowili dokonać roszad na stanowisku szkoleniowca. W czwartek drużyna poinformowała, że zwolniony z pracy serbski trener, którego uznano za winnego kiepskich rezultatów. Z klubem pożegnali się również asystenci Kovaca.

W związku z niezadowalającymi wynikami drużyny zarząd klubu zdecydował, że 27 kwietnia 2022 Slobodan Kovac przestał pełnić funkcję pierwszego trenera PGE Skry Bełchatów. Z klubem pożegnali się także dwaj inni Serbowie: Slobodan Prakljacić (asystent Kovaca) oraz Radivoje Radaković (trener przygotowania fizycznego).

Warto przypomnieć, że Skra Bełchatów ma jeszcze szansę na wywalczenie brązowego medalu PlusLigi. W ostatnim meczu drużynę poprowadzi Radosław Kolanek, dotychczasowy asystent Serba.

Malwina Smarzek ponownie opuści Polskę? Nietypowy kierunek siatkarki

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA