sobota, 25 czerwca, 2022

Stas Skube nie zagra w Łomży Vive Kielce. Jest oficjalne potwierdzenie!

Kibice piłki ręcznej w Polsce liczyli, że w kolejnym sezonie w barwach Łomży Vive Kielce będzie grał środkowy rozgrywający Stas Skube. Słoweniec ostatecznie wybrał jednak przenosiny do francuskiej drużyny Montpellier Handball. 

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Na poniedziałkowej konferencji Stas Skube został przedstawiony jako nowy zawodnik drużyny Montpellier HB. Słoweński rozgrywający w ostatnich tygodniach łączony był z transfer do Łomży Vive Kielce, ale ostatecznie wybrał ofertę z Francji. Z nowym klubem piłkarz ręczny związał się trzyletnim kontraktem.

Montpellier Handball dziękuje klubowi z Kielc i jego prezesowi Bertusowi Servaasowi za jakość rozmów, które umożliwiły przeprowadzenie tego transferu – napisała francuska drużyna w swoim mediach społecznościowych.

Łomża Vive Kielce zarobi prawie milion złotych

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybetStas Skube łączony z drużyną z Kielc był już w maju 2019 roku. Były zawodnik Mieszkowa Brześć miał przenieść do polskiego klubu, ale ostatecznie nie doszło do podpisania kontraktu. Umowę ze Słoweńcem parafowano natomiast dwa lata później. Skube w trykocie Łomży Vive Kielce jednak nigdy nie wystąpił, gdyż od razu wypożyczono go do białoruskiego klubu. Teraz 33-latek przeniósł się natomiast do drużyny Montpellier HB.

Jestem zadowolony z rozmów i ustaleń. Również dziękuję stronie francuskiej za profesjonalizm i pomyślny przebieg negocjacji. Wierzę, że dokonaliśmy słusznej decyzji z korzyścią dla obu klubów oraz samego zawodnika – podsumował cały transfer Bartus Servaas, prezes Łomży Vive Kielce.

Za rozwiązanie umowy 33-latkiem Łomża Vive zainkasuje prawie milion złotych. Pieniądze te mają zostać przeznaczone na inny transfer. Sam prezes kieleckiego klubu zapowiedział bowiem, że do jego drużyny dołączy jeszcze jeden zawodnik klasy światowej. Na potencjalnej giełdzie nazwisk wymienia się takich piłkarzy ręcznych jak: Jim Gottfridsson czy Luc Steins.

Wielki zakup Łomży Vive Kielce? Klub może pozyskać zawodnika PSG

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA