Snax zagra z ENCE na IEM Dallas. Polak zastąpi Spinxa

Spinx z powodu problemów z wizą nie będzie mógł udać się na turniej w Dallas, więc to Snax zagra z ENCE. Polski zawodnik został wpisany jako rezerwowy, a już dzisiaj mamy potwierdzenie, że zagra w pierwszym składzie. Trójka Polaków będzie reprezentować barwy fińskiej organizacji na IEM Dallas.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Snax zagra z Ence na IEM Dallas

Turniej wystartuje już na początku czerwca i będzie to 17. sezon rozgrywek z serii Intel Extreme Masters. Pula nagród wyniesie $250 000 i powalczy o nią 16 zespołów. Będziemy mieli swoich przedstawicieli, gdyż w składzie ENCE wystąpi trzech Polaków. Oczywiście oprócz hadesa i dychy na scenie zobaczymy jeszcze Snaxa. Do Stanów Zjednoczonych nie poleci Izraelczyk Spinx przez problemy z wizą.

O fladze pod jaką występują dane ekipy decyduje narodowość większości zawodników, więc ENCE będzie biało-czerwone na turnieju w Dallas. Jest to tylko chwilowe rozwiązanie, ale będziemy mogli cieszyć oko Polską flagą na jednym z większych eventów w tym roku.

Przed kilkoma dnia ENCE zakończyło zmagania w Antwerpii na półfinale w ramach PGL Major. Na pewno w pełnym składzie byliby jednym z faworytów do zwycięstwa w Dallas. Ciężko przewidywać jak zgrają się z Snaxem, ale jednego możemy być pewni. Janusz Pogorzelski to bardzo doświadczony zawodnik i może być wartością dodatnią.

Rozgrywki rozpoczną się w dniach od 30 maja do 5 czerwca. O czołowe lokaty powalczą najlepsze drużyny z całego świata: G2 Esports, FaZe Clan, Astralis czy Ninjas in Pyjamas.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA