środa, 17 sierpnia, 2022

Zakłady na Soldić vs Khalidov: KSW 65. Gdzie obejrzeć? (18.12.21)

Już w najbliższą sobotę odbędzie się KSW 65. Mimo tego, że na karcie walk mamy aż 10 pojedynków, jedna z nich szczególnie przykuwa uwagę kibiców – starcie Roberto Soldicia z Mamedem Khalidovem. Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Chorwata. Czy tak będzie w rzeczywistości?

Powrót do Gliwic

Gala KSW po ponad 2 latach przerwy wraca do Gliwic. Ostatni raz zawodnicy najlepszej europejskiej organizacji MMA spotkali się w tym mieście 7 grudnia 2019 roku. Wtedy to odbyła się gala nr 52, a jej ozdobą było starcie Scotta Askhama z… Mamedem Khalidovem. Wówczas górą był Anglik.

Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, najbliższa gala, czyli KSW 65 zostało zaplanowane na sobotę, 18 grudnia 2021 roku. Początek wydarzenia już o godzinie 20:00.

Utrzymać zwycięską passę

Mimo, że Roberto Soldić zmierzy się z jedną z legend KSW – trzeba przyznać, że sam nią również jest. W ostatnich latach prezentuje bardzo wysoką formę, czego idealnym potwierdzeniem są, między innymi, wyniki osiągane przez “Robocopa”. Soldić ma na swoim koncie serię ponad 3,5 roku bez porażki w oktagonie. Po raz ostatni musiał uznać wyższość swojego rywala w kwietniu 2018 roku. Jego pogromcą okazał się wówczas Dricus Du
Plessis. Co ciekawe, obaj panowie spotkali się “w klatce” także pół roku później, a w rewanżu lepszy okazał się Chorwat.

Do momentu walki z Khalidovem, Soldić pokonywał takich zawodników jak Vinicius Bohrer, Krystian Kaszubowski, Michał Pietrzak, Michał Materla czy Patrik Kincl. W swojej karierze stoczył 22 walki, z czego 19 wygrał.

Legenda KSW wraca do klatki

Mamed Khalidov po ponad rocznej przerwie wraca do klatki KSW. Po raz ostatni mogliśmy być świadkami jego występu podczas KSW 55, kiedy to efektownym kopnięciem znokautował Scotta Askhama. Tym samym, Khalidov wziął rewanż za porażkę na wspomnianym wyżej KSW 52. Wówczas wiele osób zastanawiało się nad przyszłością Polaka w sportach walki, ponieważ jeszcze przed edycją nr 52, Khalidov przegrał dwukrotnie z Tomaszem Narkunem. Wtedy jednak nadeszło KSW 55, na którym Mamed pokazał, że “wciąż to ma”.

Wspomniany pojedynek odbył się w październiku 2020 roku. Od tego czasu, Khalidov nie miał okazji zaprezentować się kibicom KSW. Teraz, w wieku 41 lat czeka go jedna z największych walk w historii tej organizacji.

 

Bukmacherzy mają swojego faworyta. Kursy na Soldić vs Khalidov.

Gdy do wiadomości publicznej została podana informacja na temat walki wieczoru podczas KSW 65, legalne portale do obstawiania umieściły w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na walkę Soldicia z Khalidovem. Wśród takich serwisów znajdziemy m.in. STS czy Fortunę.

Kto w tym momencie jest faworytem walki Khalidov vs Soldić? Bukmacherzy wskazują na zwycięstwo Chorwata. Kurs na wygraną Soldicia z Khalidovem to 1.50. Z kolei za każdy postawiony 1 PLN na Khalidova bukmacherzy płacą około 2.69 PLN (stan na 14.12.2021). Warto jednocześnie pamiętać, że zarówno walkę Khalidova z Soldiciem, jak i całe wydarzenie KSW 65 będzie można obstawiać także w trakcie trwania eventu.

Transmisja KSW 65. Gdzie obejrzeć? Na pewno nie w telewizji!

Istotną zmianą jest z pewnością fakt, że po raz pierwszy gala KSW będzie transmitowana na platformie Viaplay. Dostawca usług streamingowych podpisał kontrakt z organizacją, a w związku z zawartą umową, w 2022 roku ma odbyć się aż 12 gal spod szyldu KSW. Warto dodać, że Viaplay podpisało umowę na wyłączność w kwestii transmisji. Wcześniej, eventy spod tego szyldu można było oglądać nie tylko na platformie KSW TV, ale i również na kanałach grupy Polsat.

W aktualnej sytuacji, live stream z KSW 65 to jedyne wyjście na obejrzenie relacji na żywo z tego wydarzenia. Do wyboru pozostaje rodzaj platformy – KSW TV czy Viaplay.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA