STS kod promocyjny

Jaki jest sts kod promocyjny?

Sts kod promocyjny to SPORTVIP. Kod bonusowy do STS zapewni Wam zakład bez ryzyka do 100 zł, bonusy od wpłat do 1500 zł, a także bonus 60 zł za zadania. Łącznie możesz otrzymać 1560 zł + 100 zł zakład bez ryzyka i jest to najwyższy bonus na rynku. Kod ten należy wpisać w formularzu rejestracyjnym.

Chcesz otrzymać kod promocyjny do STS? Jakie bonusy można zyskać, wiedząc jakie kody sts warto wykorzystać u tego bukmachera? Jak dokonać rejestracji w STS? Zdajemy sobie sprawę, że może pojawić się wiele pytań dotyczących STS – szczególnie jeśli należycie do grupy użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Mamy jednak nadzieję, że w poniższym artykule znajdziecie odpowiedzi na wszystkie z nich oraz dowiecie się o promocjach specjalnych.

Jaki jest sts kod promocyjny 2023? Sts kod promocyjny 2023 to SPORTVIP. Kod ten zagwarantuje Wam najwyższą ofertę na rynku. Możecie otrzymać nawet do 1560 zł + 100 zł na zakład bez ryzyka. Kod ten działa i został przetestowany przez nasz zespół.

STS Kod Promocyjny: SPORTVIP

Rodzaj bonusu:Wartość bonusu:STS Kod Promocyjny
Bonus za 1. depozytDo 300 PLNSPORTVIP
Bonus za 2. depozytDo 500 PLNSPORTVIP
Bonus za 3. depozytDo 700 PLNSPORTVIP
Zakład bez ryzykaDo 100 PLNSPORTVIP
Bonus za zadania60 PLNSPORTVIP

STS kod promocyjny - SPORTVIP

250 zł za gola FC Barcelony w meczu z FC Porto (04.10)

Bukmacher STS przygotował akcję specjalną, w której nowi użytkownicy mogą postawić zakład za 2 zł po kursie 125.0 na gola FC Barcelony. Dzięki temu w promocji na start możesz łącznie otrzymać nawet 1560 zł + 400 zł. Jest to najwyższy bonus na rynku.\

Porto – Barcelona
04.10.2023, 21:00
2. kolejka Ligi Mistrzów

1
X
2
3.98

3.95

1.90

 1. Zarejestruj się w serwisie STS, używając kodu promocyjnego SPORTVIP;
 2. Zaakceptuj zgody marketingowe;
 3. Wpłać depozyt – minimum 50 zł;
 4. Stwórz pierwszy kupon, typując bramkę zdobytą przez Barcelonę;
 5. Minimalna stawka kuponu to 2 zł;
 6. Kupon musi zostać rozliczony jako wygrany.

W akcji biorą kupony SOLO oraz AKO z klasycznej oferty przedmeczowej. Czas trwania akcji: do 04.10 (godz. 20.59). Regulamin akcji.

sts 250 zł akcja specjalna

Porto – Barcelona (04.10): Zakłady, Typy, Zapowiedź. Kurs 125.0 za trafienie Dumy Katalonii

Jak zarejestrować się w STS?

Żeby rozpocząć swoją przygodę z grą u bukmachera STS, podstawową czynnością jaką trzeba wykonać jest założenie konta w tym portalu. Jak tego dokonać? Wystarczy, że przejdziecie na stronę legalnego bukmachera STS, np. za pomocą naszego linku aktywacyjnego, który znajdziecie w tym artykule. Dzięki temu kod SPORTVIP zostanie automatycznie przypisany do Waszego konta – a co za tym idzie, będziecie mogli skorzystać z VIP-owskiej oferty STS na start!

Co dalej zrobić by założyć konto w STS? Po tym jak już znajdziecie się na stronie tego bukmachera, pierwszą rzeczą jest – co oczywiste – wypełnienie formularza rejestracyjnego, który ukaże się waszym oczom po kliknięciu przycisku “Załóż konto”. Może być też on pokazany Wam automatycznie w momencie gdy użyjecie naszego odnośnika, pod którym kryje się kod promocyjny do STS.

W formularzu musicie wypełnić pola związane z adresem mailowym, numerem telefonu, hasłem do konta oraz kodem promocyjnym STS – w tym ostatnim przypadku przypominamy o obecności hasła SPORTVIP, które zagwarantuje Wam dostęp do bonusu od STS.

W drugim kroku Waszym zadaniem jest uzupełnienie swoich danych osobowych – imienia, nazwiska czy daty urodzenia. Proces rejestracji w STS zajmuje zaledwie kilka minut – i to jest z pewnością bardzo duża zaleta. Po wykonaniu tych czynności każdy gracz otrzymuje dostęp do konta tymczasowego w STS.

Konto tymczasowe w STS, a konto stałe

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, po zakończeniu rejestracji w STS każdy gracz ma do swojej dyspozycji konto tymczasowe. Będzie miało ono taki status aż do momentu dokonania pełnej weryfikacji konta. Jak to zrobić? Przede wszystkim musicie sprawdzić czy macie zweryfikowany swój adres mailowy oraz numer telefonu. Gdy dokonaliście tego już ”wcześniej”, ostatnim krokiem do uzyskania statusu konta stałego w STS jest wysłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Dopóki tego nie zrobicie, na Waszym koncie tymczasowym w STS będzie np. widniał limit stawek wynoszący 8000 złotych czy nie będziecie mogli wypłacać środków.

Kod bonusowy STS – czy jest potrzebny?

Już na samym wstępie do naszego artykułu podpowiedzieliśmy Wam, że posiadamy StsKody do rejestracji. Czy jest on właściwie potrzebny graczom? Cóż, jeśli chcecie skorzystać z ekskluzywnej oferty na start od tego bukmachera to jak najbardziej! Tak się składa, że hasło SPORTVIP Wam to umożliwi! Przypominamy, że kod promocyjny STS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu zyskujecie szansę na zgarnięcie wysokiego bonusu na początek przygody z grą u bukmachera STS. Bonusu, który jest jednym z najwyższych na polskim rynku bukmacherskim. To zdecydowanie przydatne, zwłaszcza na początku gry, ponieważ daje większe poczucie bezpieczeństwa i tego, że można dodać do kuponu ciekawsze zdarzenia.

Czas by przedstawić szczegóły z nim związane.

Bonus na start w STS z kodem promocyjnym

Gdy już wpiszecie kod promocyjny STS SPORTVIP podczas rejestracji, otrzymacie dostęp do atrakcyjnej oferty powitalnej. W STS jest to bonus o wartości nawet 1660 PLN! Co się na niego składa? W ofercie STS na start możecie zgarnąć przede wszystkim premię od 3 pierwszych depozytów – aż do kwoty 1500 PLN.

Bonus w STS za pierwszą wpłatę wynosi 100% do 300 PLN. W ramach promocji STS od drugiego depozytu czeka na Was premia 50% do 500 zł. Z kolei za trzecią wpłatę możecie zgarnąć jeszcze wyższy bonus – 50% do kwoty 700 PLN.

Jednak promocje STS na start na tym się nie kończą. Dodatkowo czeka na Was zakład bez ryzyka od STS aż do 100 PLN. Jak go otrzymać? W momencie, gdy Wasz pierwszy kupon w STS zakończy się niepowodzeniem, wówczas środki postawione na ten zakład zostaną przelane na wasze konto bonusowe w STS. Waszym zadaniem będzie dokonanie obrotu trzykrotnością otrzymanego bonusu po kursie min. 1.91. Gdy to się powiedzie – Wasze środki z konta bonusowego zostaną przelane na konto główne – a wtedy będziecie mogli je wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę!

Kod bonusowy STS otwiera Wam również drogę do zgarnięcia dodatkowych 60 PLN za wykonanie zadań wyznaczonych przez bukmachera. Pozostaje pytanie – jakie? Wśród nich znajdziemy zagranie kuponu w sekcji BetGames, na zakładach na żywo czy na sportach wirtualnych. Szczegółowy opis zadań znajdziecie na swoim koncie po wykorzystaniu kodu promocyjnego do STS i aktywacji oferty powitalnej.

Dla kogo jest przeznaczona promocja startowa w STS?

Bonus powitalny w STS przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla nowych graczy, którzy postanowili zarejestrować się z kodem SPORTVIP. Oferta dotyczy osób pełnoletnich, korzystających z usług bukmachera STS w Polsce. Są to podstawowe wymogi, które należy spełnić, aby móc liczyć na skorzystanie w pełni z promocji.

Bonus bez depozytu STS

W przeszłości u bukmachera STS było możliwe otrzymanie bonusu bez depozytu przy użyciu kodu promocyjnego SPORTVIP, lecz obecnie nie jest już dostępny. Możliwe, że bonus bez depozytu pojawi się w przyszłości – będziemy to regularnie sprawdzać. Jeśli chcecie otrzymać bonusowe środki na konto STS, konieczne jest dokonanie pierwszej wpłaty.

Pozostałe promocje od STS

Oczywiście, pakiet bonusów na start w STS to nie wszystkie dostępne promocje w tym serwisie. Marka docenia nie tylko nowych graczy, ale także i tych obecnych. Legalny bukmacher STS co jakiś czas przygotowuje dodatkowe oferty promocyjne dla stałych użytkowników serwisu w postaci zwiększonych kursów na dane zdarzenia czy dodatkowych środków na grę.

W STS spotkacie się również z bonusem za zaproszenie znajomych do gry. Promocja “Zaproś kumpli” w STS pozwala na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy do wykorzystania na zakładach. Może być to nawet 340 PLN! Ważnym jest, że wszystkie aktualne promocje od STS znajdziecie w zakładce o tej nazwie na stronie opisywanego przez nas bukmachera.

STS oferuje jeszcze dodatkową promocją dla graczy, którzy regularnie odwiedzają lokale stacjonarne. Akcja trwa przez cały 2023 rok i biorą w niej udział wszystkie kupony zagrane na kartę STS. Wystarczy, że zagracie za minimum 15 PLN dziennie przez 7, 14, lub 21 dni w miesiącu. Po spełnieniu wszystkich warunków akcji bonus przydzielany jest automatycznie, a w sumie można otrzymać 50 PLN. Jednym z warunków otrzymania bonusu jest posiadanie zweryfikowanej karty STS, a bonus łączy się z kodem promocyjnym SPORTVIP.

Oferta STS. Co można obstawiać?

Trzeba przyznać, że oferta zakładów bukmacherskich STS jest naprawdę bogata. Gracze mają możliwość obstawiania nie tylko najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale także i tych niszowych. Ponadto, STS proponuje graczom rozgrywkę w ramach sportów wirtualnych czy w sekcji Bet Games, gdzie znajdują się symulowane gry karciane. Swoją drogą, Bet Games w STS przypomina nieco kasyno online, co również przyciąga wielu graczy.

W STS znajdziemy także osobną sekcję dotyczącą obstawiania e-sportu. Nie może to jednak dziwić – ten legalny bukmacher niejednokrotnie proponuje swoim graczom bonusy na obstawianie tej gałęzi zakładów bukmacherskich, a i gracze chętnie spoglądają w kierunku dodawania tego rodzaju zdarzeń do swoich kuponów.

Możemy z pełną świadomością i pewnością stwierdzić, że oferta STS jest kompleksowa – każdy znajdzie w tym serwisie coś dla siebie. Dodatkowym aspektem, który zasługuje na uwagę jest duża liczba transmisji z wydarzeń sportowych, których próżno szukać w polskiej telewizji lub serwisach streamingowych.

Wpłaty i wypłaty w STS, czyli metody płatności

Podobnie jak w przypadku oferty na zakłady bukmacherskie w STS, także i w kwestii metod płatności opisywany bukmacher nie odstaje od konkurencji. Ba, można powiedzieć, że także i w tym temacie jest jednym z liderów rynku.

Zacznijmy od wpłat – tych można dokonywać w STS na kilkanaście różnych sposobów. W tym gronie znajdziemy najpopularniejsze metody deponowania środków, takie jak BLIK czy Przelewy24. Gracze mają możliwość skorzystania także z kart debetowych (VISA, MasterCard) czy portfeli elektronicznych (Skrill, Neteller). Ponadto, każdy kto posiada konto w STS może także dokonać wpłaty w jednym ze stacjonarnych punktów tego bukmachera.

Przy dokonaniu wpłaty nie jesteśmy obciążeni żadną dodatkową prowizją, a środki pojawiają się na koncie depozytowym w mgnieniu oka. W przypadku przelewów BLIK czy Przelewy24 minimalna wpłata wynosi 1 zł. Dokonując wpłaty przez Skrill 20 zł, a w Netteller 10 zł. Bonus powitalny z kodem SPORTVIP można aktywować, wpłacając środki na konto z wykorzystaniem jakiejkolwiek metody płatności.

Natomiast wypłaty w STS odbywają się na podany numer konta bankowego. Należy go uzupełnić w swoim profilu użytkownika. Wypłacanie środków dostępne jest 24/7, a pieniądze wracają na konto nawet po 15 minutach.  Jednocześnie przypominamy – wypłaty w STS działają tylko dla graczy posiadających konto stałe! 

BetBuilder STS – co to jest?

BetBuilder jest stosunkowo nową opcją w STS. Dzięki temu narzędziu możliwe jest tworzenie łączonego zakładu na jedno wybrane wydarzenie. Przykładowo, chcąc obstawić spotkanie Lech Poznań – Legia Warszawa na jednym kuponie, możesz zawrzeć kilka zdarzeń na to spotkanie: 

– końcowy rezultat spotkania
– wynik do przerwy
liczbę goli
– liczbę żółtych kartek

Łącząc każdy z tych zakładów możliwe jest stworzenie jednego kuponu. Oczywiście z każdym kolejnym typem zwiększa się łączny kurs kuponu. BetBuilder umożliwia dodanie do kuponu więcej niż tylko jeden typ na dane spotkanie. 

Warto pamiętać, że w przypadku jednego nietrafionego zdarzenia kupon zostanie rozliczony jako przegrany. W STS maksymalna ilość zdarzeń w BetBuilderze wynosi 10, a zdarzenia nie mogą się wzajemnie wykluczać.

Czy kod bonusowy do STS działa?

Regularnie sprawdzamy prawidłowość naszego kodu bonusowego SPORTVIP i na pewno działa on poprawnie. Tutaj warto dodać, że co jakiś czas przy okazji najważniejszych wydarzeń, oprócz klasycznej oferty powitalnej w postaci bonusów na łączną kwotę nawet 1660 zł, kod SPORTVIP aktywuje również dodatkowe promocje czasowe. Jakie? Na przykład dodatkowe 400 zł za trafiony typ na przynajmniej jedną bramkę w meczu towarzyskim Polska – Niemcy. Tego typu promocje łączą się z zakładem bez ryzyka (pierwszy zakład do 100 zł). W tym tekście za każdym razem zamieszczamy informację o dodatkowym bonusie. Warto więc regularnie go sprawdzać.

Dlaczego rekomendujemy STS kod promocyjny SPORTVIP?

Kod bonusowy SPORTVIP umożliwia uzyskanie najwyższego bonusu na rynku u bukmachera STS. Dodatkowo kod promocyjny łączy się z innymi promocjami, które regularnie pojawiają się na naszej stronie. Kod bonusowy został przez nas wielokrotnie sprawdzony i nigdy nie zawiódł naszych użytkowników. Używając kodu SPORTVIP mamy pewność skorzystania z najlepszej oferty powitalnej na rynku. Obowiązuje on na wszystkie zakłady oferowane przez tego bukmachera, więc możecie postawić otrzymane środki na najpopularniejsze sporty, sporty wirtualne, Betgames czy nawet Esport. 

Aplikacja mobilna STS – graj gdzie chcesz!

STS wyszedł także naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wraz ze wzrostem popularności aplikacji mobilnych, zdecydował się na uruchomienie swojego produktu w tym zakresie! Stało się to już oczywiście kilka lat temu, ale warto podkreślić, że aplikacja STS jest cały czas udoskonalana.

Aplikacja mobilna STS jest dostępna przede wszystkim na urządzenia z systemem Android oraz na iOS. W przypadku drugiego z wymienionych systemów, każdy z użytkowników może pobrać apkę bezpośrednio z App Store. Z kolei Ci, którzy posiadają urządzenia mobilne z systemem Android mogą to zrobić w następujący sposób – wystarczy, że wejdziecie na stronę mobile.sts.pl, a następnie wykorzystacie dostępny link do pobrania aplikacji. W razie problemów z działaniem aplikacji STS, zawsze możecie skorzystać z pomocy Supportu, który zachęca do kontaktu z tym działem w razie problemów np. z działaniem wersji mobile STS.

Ponadto, STS zaznacza, że aplikację znajdziecie także w AppGallery oraz Galaxy Store. Co ważne, w każdej wersji aplikacji STS możecie wykorzystać kod promocyjny SPORTVIP – szczególnie jeśli zamierzacie dokonać rejestracji w STS przy pomocy urządzenia mobilnego.

Recenzja STS – podsumowanie

Czas na słowo podsumowania. Jak widzicie, STS to legalny polski bukmacher, który może pochwalić się bogatą ofertą na obstawianie, ale i także wysokim bonusem na start dla nowych graczy. Co ważne, mimo obecności na rynku bukmacherskim już od wielu lat, STS nie spoczął na laurach i cały czas dba o swoich użytkowników – nie tylko tych nowych, ale również i dotychczasowych. To bardzo duży pozytyw, który dostrzegają też sami gracze – a pozytywne opinie o STS mówią same za siebie.

Ponadto, w formularzu rejestracji w STS możecie wpisać kod promocyjny. STS pozwala w ten sposób swoim nowym użytkownikom na zwiększenie swojego budżetu na początek gry w tym serwisie. To kolejny plus tego bukmachera. Warto jednocześnie pamiętać, że kodem bonusowym do STS, który zapewni Wam dostęp do atrakcyjnej oferty premiowej na start jest hasło SPORTVIP. Alternatywnie można podać kod JOHNNYBET, który aktywuje taką samą ofertę powitalną.

Dostępny kod promocyjny STS, szeroka oferta zakładów, wysokie bonusy i sprawna aplikacja mobilna – ocena tego legalnego bukmachera nie może być inna jak bardzo dobra. Również użytkownicy tego serwisu są zadowoleni z oferowanych usług – a to przecież najlepsza rekomendacja.

Najczęściej zadawane pytania o STS – FAQ

• Czy STS to legalna marka?

Oczywiście, STS jest legalnym polskim bukmacherem. Marka posiada licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. STS od 2014 roku jest też oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niedawno bukmacher i PZPN porozumiały się w sprawie przedłużenia współpracy co najmniej do 2026 roku.

• Jaki jest bonus na start w STS?

Promocja powitalna od STS to pakiet o łącznej wartości nawet 1660 PLN.

• Jakie są StsKodyPromocyjne?

Kod promocyjny STS to hasło SPORTVIP.

Podobne teksty

Komentarze

 1. wakacje nie ma co obstawiac … juz nie moge sie doczekac sierpnia jak wszystko znowu wroci do normy… stsvoucherkod

 2. wedlug mnie handicap na Polske z Niemcami mozna probowac grac, kursy wysokie a mecz towarzyski mozna sprobowac. stskodpromocyjny2023

 3. kod działa bezproblemowo myślę, że w tygodniu można grać na City, kurs nie wysoki ale powinno wejść. Powodzenia ! stskody stskodypromocyjne

 4. wczoraj jednak inter dal rade, chcialem zagrac na ac milan dobrze, ze odpuscilem. stskody kodpromocyjnynasts kodpromocyjnydosts bonusstskod

 5. #stskodnastart #stskoddobonusu #stskodkuponu #bonusstskod dzisiaj pójdzie obstawka na Lisy z bonusem, myśle że Fulham już o nic nie gra i może mieć spory problem z motywacją. kodysts stskodpromocyjnydlaobecnych stskodpromocyjnyktórydziała

 6. kodsts stskodypromocyjne kodybonusowests stskody w moim odczuciu sts to zdecydowany lider rynku bukmacherskiego w Polsce. Uważam, że tylko bet365 jak wejdzie to będzie mogło coś zdziałać. koddosts kodpromocyjnynasts kodpromocyjnydosts stskodpowitalny

 7. #stskodpromocyjny – tutaj wszedlem na strone sts i od razu mialem jakis kod wpisany, wykasowalem i wpisalem ten powyzej, poszla obstawka na Lech…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama