STS kod promocyjny

Chcesz zgarnąć kod promocyjny do STS? Jakie bonusy można zyskać wiedząc jaki jest kod bonusowy do STS? Jak się zarejestrować w STS? Zdajemy sobie sprawę, że może być wiele pytań związanych z STS, które Was nurtują – szczególnie jeśli należycie do grupy użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Mamy jednak nadzieję, że w poniższym artykule znajdziecie odpowiedzi na wszystkie z nich.

1690 zamiast 1660 – 130 zł na zakład bez ryzyka!

Od 27 stycznia (godz. 10:00) do 30 stycznia (godz. 10:00) rejestrując się w STS przy wykorzystaniu naszego kodu promocyjnego otrzymacie bonus na łączną kwotę 1560 PLN oraz 130 PLN na zakład bez ryzyka! To najwyższy tego typu profit, z którego możecie skorzystać do poniedziałku.

STS Kod Promocyjny

STS Kod Promocyjny: SPORTVIP

Rodzaj bonusu:Wartość bonusu:STS Kod Promocyjny
Bonus za 1. depozytDo 300 PLNSPORTVIP
Bonus za 2. depozytDo 500 PLNSPORTVIP
Bonus za 3. depozytDo 700 PLNSPORTVIP
Zakład bez ryzykaDo 130 PLNSPORTVIP
Bonus za zadania60 PLNSPORTVIP

Jak możecie zauważyć w powyższej tabeli, KodPromocyjnySts to hasło SPORTVIP. Podajemy go Wam już na początku by rozwiać wszelkie wątpliwości. SPORTVIP, czyli kod bonusowy do STS zapewni Wam dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej u tego bukmachera. Łącznie możecie skorzystać z bonusu na start o wartości nawet 1660 PLN!

Jednak bonus to nie wszystko. Zapraszamy Was do zapoznania się z pełną recenzją serwisu STS!

Jak zarejestrować się w STS?

Żeby rozpocząć swoją przygodę z grą u bukmachera STS, podstawową czynnością jaką musicie wykonać jest założenie konta w tym portalu. Jak tego dokonać? Wystarczy, że przejdziecie na stronę legalnego bukmachera STS, np. za pomocą naszego linku aktywacyjnego, który znajdziecie w tym artykule. Dzięki temu kod SPORTVIP zostanie automatycznie przypisany do Waszego konta – a co za tym idzie, będziecie mogli skorzystać z VIP-owskiej oferty STS na start!

Co dalej zrobić by założyć konto w STS? Po tym jak już znajdziecie się na stronie tego bukmachera, pierwszą rzeczą jest – co oczywiste – wypełnienie formularza rejestracyjnego, który ukaże się waszym oczom po kliknięciu przycisku “Załóż konto”. Może być też on pokazany Wam automatycznie w momencie gdy użyjecie naszego odnośnika, pod którym kryje się kod promocyjny do STS.

W formularzu musicie wypełnić pola związane z adresem mailowym, numerem telefonu, hasłem do konta oraz kodem promocyjnym STS – w tym ostatnim przypadku przypominamy o obecności hasła SPORTVIP, które zagwarantuje Wam dostęp do bonusu od STS.

W drugim kroku Waszym zadaniem jest uzupełnienie swoich danych osobowych – imienia, nazwiska czy daty urodzenia. Proces rejestracji w STS zajmuje zaledwie kilka minut – i to jest z pewnością bardzo duża zaleta. Po wykonaniu tych czynności każdy gracz otrzymuje dostęp do konta tymczasowego w STS.

Konto tymczasowe w STS, a konto stałe

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, po zakończeniu rejestracji w STS każdy gracz ma do swojej dyspozycji konto tymczasowe. Będzie miało ono taki status aż do momentu dokonania pełnej weryfikacji konta. Jak to zrobić? Przede wszystkim musicie sprawdzić czy macie zweryfikowany swój adres mailowy oraz numer telefonu. Gdy dokonaliście tego już ”wcześniej”, ostatnim krokiem do uzyskania statusu konta stałego w STS jest wysłanie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego. Dopóki tego nie zrobicie, na Waszym koncie tymczasowym w STS będzie np. widniał limit stawek wynoszący 8000 złotych czy nie będziecie mogli wypłacać środków.

Kod bonusowy STS – czy jest potrzebny?

Już na samym wstępie do naszego artykułu podpowiedzieliśmy Wam, że posiadamy kod bonusowy do STS. Czy jest on właściwie potrzebny graczom? Cóż, jeśli chcecie skorzystać z ekskluzywnej oferty na start od tego bukmachera to jak najbardziej! Tak się składa, że hasło SPORTVIP Wam to umożliwi! Przypominamy, że kod promocyjny STS należy wpisać w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu zyskujecie szansę na zgarnięcie wysokiego bonusu na początek przygody z grą u bukmachera STS. Bonusu, który jest jednym z najwyższych na polskim rynku bukmacherskim.

Czas by przedstawić szczegóły z nim związane.

Bonus na start w STS z kodem promocyjnym

Gdy już wpiszecie kod promocyjny STS SPORTVIP podczas rejestracji, otrzymacie wówczas dostęp do atrakcyjnej oferty powitalnej. W STS jest to bonus o wartości nawet 1660 PLN! Co się na niego składa? W ofercie STS na start możecie zgarnąć przede wszystkim premię od 3 pierwszych depozytów – aż do kwoty 1500 PLN.

Bonus w STS za pierwszą wpłatę wynosi 100% do 300 PLN. W ramach promocji STS od drugiego depozytu czeka na Was premia 50% do 500 zł. Z kolei za trzecią wpłatę możecie zgarnąć jeszcze wyższy bonus – 50% do kwoty 700 PLN.

Jednak promocje STS na start na tym się nie kończą. Dodatkowo czeka na Was zakład bez ryzyka od STS aż do 100 PLN. Jak go otrzymać? W momencie, gdy Wasz pierwszy kupon w STS zakończy się niepowodzeniem, wówczas środki postawione na ten zakład zostaną przelane na wasze konto bonusowe w STS. Wówczas waszym zadaniem będzie dokonanie obrotu trzykrotnością otrzymanego bonusu po kursie 1.91. Gdy to się powiedzie – Wasze środki z konta bonusowego zostaną przelane na konto główne – a wtedy będziecie mogli je wypłacić lub wykorzystać na dalszą grę!

Kod bonusowy STS otwiera Wam również drogę do zgarnięcia dodatkowych 60 PLN za wykonanie zadań wyznaczonych przez bukmachera. Pozostaje pytanie – jakie? Wśród nich znajdziemy zagranie kuponu w sekcji BetGames, na zakładach na żywo czy na sportach wirtualnych. Szczegółowy opis zadań znajdziecie na swoim koncie po wykorzystaniu kodu promocyjnego do STS i aktywacji oferty powitalnej.

Pozostałe promocje od STS

Oczywiście, pakiet bonusów na start w STS to nie wszystkie dostępne promocje w tym serwisie. Marka docenia nie tylko nowych graczy, ale także i tych obecnych. Legalny bukmacher STS co jakiś czas przygotowuje dodatkowe oferty promocyjne dla stałych użytkowników serwisu w postaci zwiększonych kursów na dane zdarzenia czy dodatkowych środków na grę.

W STS spotkacie się również z bonusem za zaproszenie znajomych do gry. Promocja “Zaproś kumpli” w STS pozwala na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy do wykorzystania na zakładach. Może być to nawet 340 PLN! Ważnym jest, że wszystkie aktualne promocje od STS znajdziecie w zakładce o tej nazwie na stronie opisywanego przez nas bukmachera.

Oferta STS. Co można obstawiać?

Trzeba przyznać, że oferta zakładów bukmacherskich STS jest naprawdę bogata. Gracze mają możliwość obstawiania nie tylko najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale także i tych niszowych. Ponadto, STS proponuje graczom rozgrywkę w ramach sportów wirtualnych czy w sekcji Bet Games, gdzie znajdują się symulowane gry karciane. Swoją drogą, Bet Games w STS przypomina nieco kasyno online, co również przyciąga wielu graczy.

W STS znajdziemy także osobną sekcję dotyczącą obstawiania e-sportu. Nie może to jednak dziwić – ten legalny bukmacher niejednokrotnie proponuje swoim graczom bonusy na obstawianie tej gałęzi zakładów bukmacherskich, a i gracze chętnie spoglądają w kierunku dodawania tego rodzaju zdarzeń do swoich kuponów.

Możemy z pełną świadomością i pewnością stwierdzić, że oferta STS jest kompleksowa – każdy znajdzie w tym serwisie coś dla siebie.

Wpłaty i wypłaty w STS, czyli metody płatności

Podobnie jak w przypadku oferty na zakłady bukmacherskie w STS, także i w kwestii metod płatności opisywany bukmacher nie odstaje od konkurencji. Ba, można powiedzieć, że także i w tym temacie jest jednym z liderów rynku.

Zacznijmy od wpłat – tych można dokonywać w STS na kilkanaście różnych sposobów. W tym gronie znajdziemy najpopularniejsze metody deponowania środków, takie jak BLIK czy Przelewy24. Gracze mają możliwość skorzystania także z kart debetowych (VISA, MasterCard) czy portfeli elektronicznych (Skrill, Neteller). Ponadto, każdy kto posiada konto w STS może także dokonać wpłaty w jednym ze stacjonarnych punktów tego bukmachera.

Natomiast wypłaty w STS odbywają się na podany numer konta bankowego. Należy go uzupełnić w swoim profilu użytkownika. Jednocześnie przypominamy – wypłaty w STS działają tylko dla graczy posiadających konto stałe!

Aplikacja mobilna STS – graj gdzie chcesz!

STS wyszedł także naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wraz ze wzrostem popularności aplikacji mobilnych, zdecydował się na uruchomienie swojego produktu w tym zakresie! Stało się to już oczywiście kilka lat temu, ale warto podkreślić, że aplikacja STS jest cały czas udoskonalana.

Aplikacja mobilna STS jest dostępna przede wszystkim na urządzenia z systemem Android oraz na iOS. W przypadku drugiego z wymienionych systemów, każdy z użytkowników może pobrać apkę bezpośrednio z App Store. Z kolei Ci, którzy posiadają urządzenia mobilne z systemem Android mogą to zrobić w następujący sposób – wystarczy, że wejdziecie na stronę mobile.sts.pl, a następnie wykorzystacie dostępny link do pobrania aplikacji. W razie problemów z działaniem aplikacji STS, zawsze możecie skorzystać z pomocy Supportu, który zachęca do kontaktu z tym działem w razie problemów np. z działaniem wersji mobile STS.

Ponadto, STS zaznacza, że aplikację znajdziecie także w AppGallery oraz Galaxy Store. Co ważne, w każdej wersji aplikacji STS możecie wykorzystać kod promocyjny SPORTVIP – szczególnie jeśli zamierzacie dokonać rejestracji w STS przy pomocy urządzenia mobilnego.

Recenzja STS – podsumowanie

Czas na słowo podsumowania. Jak widzicie, STS to legalny polski bukmacher, który może pochwalić się bogatą ofertą na obstawianie, ale i także wysokim bonusem na start dla nowych graczy. Co ważne, mimo obecności na rynku bukmacherskim już od wielu lat, STS nie spoczął na laurach i cały czas dba o swoich użytkowników – nie tylko tych nowych, ale również i dotychczasowych. To bardzo duży pozytyw, który dostrzegają też sami gracze – a pozytywne opinie o STS mówią same za siebie.

Ponadto, w formularzu rejestracji w STS możecie wpisać kod promocyjny. STS pozwala w ten sposób swoim nowym użytkownikom na zwiększenie swojego budżetu na początek gry w tym serwisie. To kolejny plus tego bukmachera. Warto jednocześnie pamiętać, że kodem bonusowym do STS, który zapewni Wam dostęp do atrakcyjnej oferty premiowej na start jest hasło SPORTVIP.

Dostępny kod promocyjny STS, szeroka oferta zakładów, wysokie bonusy i sprawna aplikacja mobilna – ocena tego legalnego bukmachera nie może być inna jak bardzo dobra. Również użytkownicy tego serwisu są zadowoleni z oferowanych usług – a to przecież najlepsza rekomendacja.

Najczęściej zadawane pytania o STS – FAQ

• Czy STS to legalna marka?

Oczywiście, STS jest legalnym polskim bukmacherem. Marka posiada licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów.

• Jaki jest bonus na start w STS?

Promocja powitalna od STS to pakiet o łącznej wartości nawet 1660 PLN.

• Jaki jest kod bonusowy do STS?

Kod promocyjny STS to hasło SPORTVIP.

>
>

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama