Świątek – Kudiermietowa (29.09): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja WTA Tokio

Aktualizacja: wrz 29 2023, 09:56
wrz 28 2023, 20:00

Iga Świątek od zwycięstwa rozpoczęła zmagania w Japonii. Polka w drugiej rundzie pokonała Maię Hontamę i awansowała do następnej fazy turnieju WTA 500 w Tokio. Teraz zmierzy się z Weroniką Kudiermietową, a stawką pojedynku będzie awans do półfinału azjatyckiej imprezy. Podpowiadamy, gdzie i kiedy będzie można oglądać to spotkanie.

WTA w Tokio. Świątek z trudnościami, ale zagra w ćwierćfinale

Świątek z Kudiermietową grała już czterokrotnie. Bardzo dobrą wiadomością dla Polki to, że nie zaznała jeszcze goryczy porażki z rąk rosyjskiej zawodniczki. Po raz ostatni wiceldierka rankingu WTA pokonała swoją rywalkę 4 maja 2023 roku.

Wówczas Świątek nie miała żadnych problemów i wyeliminowała Kudiermietową 6:1, 6:1 w półfinale turnieju WTA w Madrycie. We wszystkich czterech meczach Polka nie straciła z Rosjanką nawet jednego seta.

Wiceliderka światowego rankingu rywalki nie może jednak lekceważyć. Pierwszy pojedynek Polki na turnieju w Japonii daleki był od ideału. Świątek pokonała Japonkę Mai Hontamę 6:4, 7:5, ale w pierwszym secie musiał nadrabiać straty (było już 1:4 dla rywalki), natomiast w drugiej partii przegrała kilka gemów z rzędu i w końcówce musiała ratować wynik.

Świątek – Kudiermietowa: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

Transmisja z piątkowego pojedynku Iga Świątek – Weronika Kudiermietowa dostępna będzie w TV na kanale CANAL+Sport. Spotkanie, którego stawką będzie gra w półfinale japońskiego turnieju, będzie można oglądać również w serwisie internetowym CANAL+online. Początku pojedynku bardzo wcześnie, gdyż już po godzinie 5:30.

WTA w Tokio. Udany powrót Igi Świątek. Polka zagra w ćwierćfinale

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA