Świetny mecz Polaka w barwach Barcelony!

2 gru 2015, 08:21

Kamil Syprzak, który od nowego sezonu reprezentuje barwy Barcelony zaliczył świetny występ w wygranym przez swoją drużynę spotkaniu 38:26 z Villa de Arada.

Polak zdobył w tym spotkaniu 5 bramek, a wszystkie trafienia nasz środkowy zaliczył po przerwie, warto dodać, że w całym meczu Kamil chybił tylko raz i zaliczył również jedno dwuminutowe wykluczenie z gry.

Mimo wysokiego zwycięstwa Barcelona długo męczyła się z piątą w stawce Aradą, do przerwy to goście prowadzili 14:13 i nic nie zwiastowało tak łatwego zwycięstwa dumy Katalonii.

Drużyna Syprzaka odniosła we wtorek 74. ligowe zwycięstwo z rzędu i umocniła się na pozycji lidera rozgrywek. Katalończycy pewnym krokiem zmierzają po kolejne mistrzostwo kraju.