Strona główna Siatkówka PlusLiga Sytuacja w Warszawie opanowana? Jest oświadczenie klubu!

Sytuacja w Warszawie opanowana? Jest oświadczenie klubu!

0

Dużo wskazuje na to, że niedługo poznamy nową nazwę, pod jaką będą występować wicemistrzowie Polski. 

Warszawianie w miniony weekend wystąpili w Memoriale Arkadiusza Gołasia pod nazwą Projekt Warszawa. Jak sie okazało pod tym szyldem rozegrają jeszcze jedno spotkanie, a mianowicie mecz o Superpuchar Polski 2019.

RMF24.pl za to mówi, że przed sobotnim spotkaniem z MKS Będzin poznamy nowego sponsora tytularnego klubu. Tą samą informację przekazuje Polska Agencja Prasowa.

“Załatwiane są jeszcze ostatnie formalności dotyczące pozyskania przez występujący w ekstraklasie siatkarzy warszawski klub nowego sponsora tytularnego” – dowiedziała się nieoficjalnie PAP

Na swoim facebookowym panpage klub wydał następujące oświadczenie:

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że począwszy od sezonu 2019/2020 warszawska męska drużyna siatkarska biorąca udział w rozgrywkach PlusLigi oraz Ligi Mistrzów, będzie występować w ramach Klubu Projekt Warszawa. Spółka Projekt Warszawa Sp. z o.o. nabyła skutecznie od spółki Onico Warszawa S.A. akcje Polskiej Ligi Siatkówki oraz uzyskała stosowną promesę otrzymania licencji Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Do środowego meczu o Superpuchar Polski drużyna przystąpi pod nazwą Projekt Warszawa. Jednocześnie spółka prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnym Partnerem tytularnym.

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do utrzymania siatkówki w Warszawie. W dniu 22.10.2019 o godzinie 18:00 uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na sobotni mecz Projekt Warszawa – MKS Będzin. Mecz 26.10.2019 rozpocznie się o godzinie 19:00 w Hali COS Torwar.

Dziękujemy za obecne wsparcie kibiców i liczymy na nie dalej.

Wszelkie pytania do Klubu Projekt Warszawa prosimy kierować na adres: kontakt@projektwarszawa.waw.pl

Spotkanie o Superpuchar Polski 2019 już 23 października o 17:30.

Komentarze