środa, 22 czerwca, 2022

Szef KSW ujawnia. Dojdzie do hitowego starcia Ziółkowski – Parnasse!

Martin Lewandowski, jeden z szefów organizacji KSW zdradził, że fanów MMA już niedługo czeka konfrontacja pomiędzy Marianem Ziółkowskim i Salahdinem Parnassem. Nie wiadomo jednak, gdzie i kiedy odbędzie się wyczekiwana walka.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

W miniony weekend w Toruniu dobyła się gala KSW 71. Podczas wydarzenia w oktagonie mogliśmy zobaczyć m.in.: Artura Szpilkę, Marcina Różalskiego, Borysa Mańkowskiego, czy Mariana Ziółkowskiego (25-8-1). Ten ostatni wystąpił w walce wieczoru, podczas której zmierzył się z Sebastianem Rajewskim. Warszawianin wygrał pojedynek i po raz trzeci obronił pas mistrzowski w wadze lekkiej.

Ziółkowski – Parnasse zawalczą o mistrzostwo KSW

Martin Lewandowski potwierdził, że kolejna walka „Golden Boya” może odbyć się z Salahdinem Parnassem (17-1-1). Jeden z szefów organizacji KSW przyznał jednak, że nie wie jeszcze, gdzie i na jakiej gali miałby odbyć się ten pojedynek.

– Najbliższa walka to będzie superfight. Marian vs Salahdine Parnasse, to jest rzeczy, która jest już obiecana od jakiegoś czasu. Mogę więc to potwierdzić. Kiedy, co, gdzie, jak, jeszcze się będziemy zastanawiać, w którym miejscu się nam najlepiej ta walka sprawdzi. To na pewno jest kolejny challenge dla jednego i drugiego zawodnika, a później zobaczymy – przyznał Lewandowski cytowany przez portal „MMARocks.pl”

Marian Ziółkowski walczy dla KSW od 2018 roku. We wcześniejszych pojedynkach pokonał Romana Szymańskiego, Macieja Kazieczko czy Borysa Mańkowskiego. Z kolei Salahdine Parnasse po raz ostatni w oktagonie okazał się lepszy od Daniela Rutkowskiego. Francuz jest aktualnym mistrzem KSW wagi piórkowej.

Wyczekiwana walka potwierdzona. Rewanż Usyk – Joshua już w sierpniu!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA