Strona główna Siatkówka TJ Sanders opuszcza MKS Będzin! Znamy nazwisko jego następcy!

TJ Sanders opuszcza MKS Będzin! Znamy nazwisko jego następcy!

0
fot: Aleksandra Kabała

Kanadyjczyk TJ Sanders nie jest już zawodnikiem MKS-u Będzin. Z zespołu wyeliminował go uraz pleców, którego doznał w meczu przeciwko PGE Skrze Bełchatów.

– Znów zacząłem odczuwać ból, który uniemożliwił mi grę na optymalnym poziomie. Nie wiadomo, kiedy dojdę do pełnej sprawności, więc musiałem podjąć bolesną, ale jedyną słuszną decyzję o zakończeniu współpracy, ponieważ wiem, że zespołowi są potrzebni zdrowi zawodnicy. Mam świadomość tego, że problemy zdrowotne mogą mieć również wpływ na moje pozaboiskowe życie, dlatego tym bardziej jestem wdzięczny prezesowi oraz sztabowi trenerskiemu za odpowiedzialne i uczciwe podejście do całej sytuacji. Jednocześnie przepraszam, że pozostawiłem klub w kłopotliwym położeniu. Dla mnie najważniejsze jest to, że dziś mogę Wam wszystkim powiedzieć dziękuję za okazane wsparcie – czytamy w wypowiedzi Sandersa na oficjalnej stronie klubu.

Sandersa zastąpi znanym polskim kibicom Grzegorz Pająk, który ostatni sezon spędził w Tokat Belediye Plevnespor (Turcja) i Dinamo Moskwa (Rosja). http://credit-n.ru/zaymi-na-kartu-blog-single.html

Komentarze