Strona główna Siatkówka PlusLiga Transferowa karuzela trwa!

Transferowa karuzela trwa!

0

Kolejni zawodnicy Cerradu Czarnych Radom rozwiązują kontrakty z klubem. W ślad za Arturem Szalpukiem, który odchodzi do PGE Skry Bełchatów, z Cerradem żegnają się Bartłomiej Grzechnik, Igor Grobelny, Patryk Szczurek i Zack La Cavera. Trwają rozmowy o pozostaniu w zespole Daniela Plińskiego i Lukasa Kampy.

Bartłomiej Grzechnik i Igor Grobleny byli jednymi z najmłodszych zawodników w klubie.  Zdecydowali się odejść, pomimo ważnych kontraktów.

“Obydwaj chcieli dostać więcej minut na parkiecie, jednak na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie im tego zagwarantować. Bartek sam także przyznał, że chce zmienić otoczenie” – tak o sprawie wypowiedział się Robert Prygiel, pierwszy trener zespołu z Radomia.

Patryk Szczurek, drugi rozgrywający najprawdopodobniej zwiąże się z Łuczniczką Bydgoszcz, co potwierdził Prygiel. Pewnym jest również odejście atakującego, Zacka La Cavery – “W jego miejsce szukamy nowego atakującego” – mówi szkoleniowiec.

Ważą się również losy Daniela Plińskiego i Lukasa Kampy. “Z klubem Czarnych Radom jeszcze nie miałem rozmów. Z kolei mam oferty z klubów z polskiej ligi.”- powiedział w rozmowie z portalem www.radomsport.pl kapitan zespołu, Daniel Pliński. Z rozgrywającym drużyny, Lukasem Kampą, rozmowy zostały podjęte. Siatkarz natomiast otrzymał propozycję zagrania w Lotosie Trefl Gdańsk. “Nic nie mogę jeszcze powiedzieć. Nie mam już kontaktu z Radomiem, ale nigdzie indziej też nie podpisałem kontraktu.” – o całej sytuacji mówi Kampa.

Źródło:
www.radomsport.pl
www.sportowefakty.wp.pl

Komentarze