Transmisja Hurkacz – Struff (26.02): Gdzie oglądać turniej ATP w Dubaju?

26 lut 2024, 10:15

Hubert Hurkacz wraca do rywalizacji. W poniedziałek wrocławianin weźmie udział w prestiżowym turnieju ATP 500 w Dubaju. Pierwszym rywalem najlepszego polskiego tenisisty będzie Niemiec Jan-Lennard Struff.

Hubert Hurkacz – Jan-Lennard Struff
26.02.2024, nie wcześniej niż o godz. 18:00
1. runda turnieju ATP 500 w Dubaju

Hurkacz ma niekorzystny bilans przeciwko Struffowi

Po przegranym w drugiej rundzie meczu z Tallonem Griekspoorem zakończyły się dla Huberta Hurkacza zmagania podczas turnieju Rotterdamie. Słabszy występ sprawił, że Polak postanowił zrobić sobie małą przerwę od tenisa. Po półtoratygodniowym odpoczynku wrocławianin wraca do rywalizacji. Tym razem w Dubaju, gdzie niedawno Iga Świątek doszła do półfinału turnieju WTA.

W pierwszym swoim tegorocznym meczu rozegranym na Bliskim Wschodzie Hurkacz zmierzy się z Niemcem Janem-Lennardem Struffem. Dla tenisistów będzie to już czwarty wspólny pojedynek. W dwóch pierwszych starciach lepiej spisał się zawodnik pochodzący zza naszej zachodniej granicy.

Najpierw Struff pokonała wrocławianina 7:6(4), 6:4, 6:1 w Pucharze Davisa. Następnie Niemiec okazał się lepszy od Hurkacza podczas półfinału turnieju w Stuttgarcie, gdzie wygrał w trzech setach (3:6, 6:3, 6:3). Naszemu zawodnikowi z tarczą udało się wrócić tylko z Bazylei. Tam “Hubi” wygrał 6:1, 6:3.

Gdzie oglądać Hurkacz – Struff? Transmisja ATP 500 w Dubaju

• Transmisja w TV: Polsat Sport
  • Transmisja w streamingu: Polsat Box Go

Poniedziałkowe starcie Huberta Hurkacza i Jan-Lennarda Struffa będzie drugim na korcie. Powinno rozpocząć się więc nie wcześniej niż o godzinie 18:00.