Transmisja Polska – Łotwa (21.11): Gdzie oglądać?

lis 21 2023, 10:00

Polacy po nieudanym spotkaniu z reprezentacją Czech zagrają towarzyskie starcie z Łotwą. Nasza przygoda w eliminacjach do Mistrzostw Europy w Niemczech dobiegła końca, ale już w marcu zagramy w barażach. Michał Probierz chce, jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych do walki o awans na EURO 2024. 

Polska – Łotwa
21.11.2023, 20:45
mecz towarzyskiGdzie oglądać Polska – Łotwa (21.11)?

Towarzyskie spotkanie zaplanowano na wtorek 21 listopada o godzinie 20:45 na stadionie Narodowym w Warszawie. Transmisja będzie dostępna w otwartym kanale TVP SPORT i Polsat Sport Premium 1. 

Michał Probierz poszuka nowych rozwiązań w sparingu z Łotwą?

Szanse występu w towarzyskim meczu mogą otrzymać zawodnicy, którzy czekają na debiut w narodowych barwach. Na listopadowym zgrupowaniu znajdziemy trzech takich zawodników: Marcin Bułka, Bartłomiej Wdowik i Karol Struski. Pojedynek z Łotwą będzie idealną okazją, aby zaprezentować swoje umiejętności wśród bardziej doświadczonych zawodników.

Łotysze potencjalnie są słabszym zespołem od Polski, więc selekcjoner może oczekiwać dobrej postawy w ataku. Zdobycie kilku bramek z pewnością poprawiłoby morale w zespole po rozczarowującym remisie z Czechami. Ostatni raz więcej niż dwie bramki Biało-Czerwoni zdobyli w 2021 roku przeciwko Andorze.

Na co zwrócić uwagę w meczu Polska – Łotwa?

W poprzednim meczu Polacy stwarzali najwięcej zagrożenia po podaniach z bocznych sektorów. Z dobrej strony pokazał się Nicola Zalewski i jego dośrodkowania sprawiały sporo problemów defensywie Czechów. Płynne przejście z obrony do ataku jest najłatwiejszym sposobem na zaskoczenie rywali i w ten sposób Polacy zdobyli pierwsze trafienie. W meczu z Łotwą można spodziewać się defensywnego ustawienia rywali, więc warto skupić się na sposobie budowania gry przez Biało-Czerwonych. Michał Probierz musi poszukiwać sposobu na poprawę skuteczności pod bramką rywali, gdyż nie jest to silna strona reprezentacji Polski.Kadra Probierza bez czterech piłkarzy. Kogo zabraknie w meczu Polska – Łotwa?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA