Transmisja Polska – Słowenia (16.09): Gdzie oglądać? Kwalifikacje olimpijskie siatkarek

16 wrz 2023, 10:00

Kilka godzin przed meczem Polaków w finale mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn kwalifikacje olimpijskie rozpoczną podopieczne Stefano Lavariniego. W pierwszym spotkaniu odbywającego się w Łodzi turnieju Biało-czerwone zagrają ze Słowenią. Jeśli nasze siatkarki chcą awansować na IO Paryż 2024, muszą zająć jedno z dwóch pierwszych miejsc w stawce ośmiu zespołów.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

O awans powalczymy przed własną publicznością

Turnieje kwalifikacyjne do przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich z udziałem drużyn narodowych z całego świata rozpoczną się w sobotę, 16 września. Zespół prowadzony przez Stefano Lavariniego znalazł się w grupie C, której mecze zostaną rozegrane w łódzkiej Atlas Arenie. Polki zagrają z reprezentacjami Niemiec, Stanów Zjednoczony, Włoch, Tajlandii, Korei Południowej, Słowenii i Kolumbii. Rywalizacji będzie toczyła się w systemie każdy z każdym i tylko dwie najlepsze ekipy wywalczą awans.

W 2023 roku Polki zdobyły brązowy medal Ligi Narodów, co można uznać za największy sukces tej drużyny w ostatnich latach. Trochę mniej udane były sierpniowe mistrzostwa Europy, które nasz zespół zakończył na ćwierćfinale. Należy mieć nadzieję, że Biało-czerwone wysoką formę zaprezentują również w turnieju kwalifikacyjnym do IO. Na pewno trzeba wygrać pierwsze spotkanie ze Słowenkami, bo w kolejnych dniach rywalki mogą być bardziej wymagające.

Polska – Słowenia: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich, w którym zagra Polska i Słowenia rozpocznie się w sobotę, 16 września o godzinie 17:30. Transmisję z tego starcia przeprowadzą stacje Polsat Sport Extra i TVP Sport. Relację na żywo będzie można śledzić również w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej TVP Sport oraz na platformie Polsat Box Go.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Kwalifikacje do IO Paryż 2024. Polki grają w Łodzi. Kiedy mecze? Terminarz

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA