Transmisja Świątek – Stephens (20.02): Gdzie oglądać mecz 2. rundy WTA 1000 w Dubaju?

Aktualizacja: 20 lut 2024, 18:18
20 lut 2024, 07:41

Po znakomitym występie w Dosze i trzecim z rzędu triumfie w Qatar Open, Iga Świątek spróbuje dopiąć swego w Dubaju. Przed rokiem Polka przegrała w finale imprezy z Barborą Krejcikovą, natomiast w tegorocznej edycji rozpocznie zmagania od meczu z Amerykanką Sloane Stephens. Gdzie będzie można obejrzeć to starcie?

Iga Świątek – Sloane Stephens
20.02.2024, nie wcześniej niż o 16:00
2. runda turnieju WTA 1000 w Dubaju

Iga Świątek – Sloane Stephens: Gdzie oglądać? Transmisja

Pojedynek w drugiej rundzie turnieju WTA 1000 w Dubaju pomiędzy Igą Świątek i Sloane Stephens rozpocznie się we wtorek, 20 lutego nie wcześniej niż o godzinie 16:00 (jako czwarty mecz na korcie centralnym). Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na CANAL+ Sport, a także na platformie streamingowej Canal+ Online.

Iga Świątek – Sloane Stephens. Polka wraca po triumfie w Dosze

Iga Świątek przystąpi do tego spotkania tuż po znakomitym dla siebie turnieju WTA 1000 w Dosze. W ostatnią sobotę liderka rankingu WTa pokonała 7:6(8), 6:2 Kazaszkę Jelenę Rybakinę i po raz trzeci z rzędu triumfowała w zmaganiach Qatar Open. Stała się też pierwszą tenisistką, która dokonała tej sztuki w trzech kolejnych edycjach.

Sloane Stephens (41. WTA) ma już za sobą jedno spotkanie w ramach rywalizacji w głównej drabince w Dubaju. Amerykanka w trzech setach pokonała 6:4, 1:6, 6:2 kwalifikantkę, Clarę Burel z Francji. Wcześniej natomiast amerykańska tenisistka szybko odpadła ze zmagań w Dosze, przegrywając już w pierwszej rundzie 3:6, 2:6 z Rumunką Soraną Cirsteą.

W przeszłości Iga Świątek i Sloane Stephens mierzyły się ze sobą dwukrotnie i oba te starcia miały miejsce w 2022 roku. W połowie sierpnia w turnieju w Cincinnati Polka po dość zaciętym meczu triumfowała 6:4, 7:5. Dwa tygodnie później w US Open nasza tenisistka pokonała Amerykankę 6:3, 6:2.

WTA w Dubaju: Szalony mecz Świątek. Osiem przełamań w pierwszym secie

Źródło:Polski-Sport.pl