Strona główna Pilka reczna Trener wicemistrzów Polski zwolniony!

Trener wicemistrzów Polski zwolniony!

0
fot. Materiały prasowe SPR Stali Mielec

Porażka w ćwierćfinale Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze przelała czarę goryczy. Dziś oficjalnie podano informację, że Piotr Przybecki nie jest już trenerem Orlen Wisły Płock. Do końca sezonu jego obowiązki przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel.

Informację potwierdził prezes Orlen Wisły Płock Adam Wiśniewski. – Odpadnięcie z Pucharu Polski na tak wczesnym etapie jest nie do przyjęcia. Co jednak zmartwiło mnie najbardziej, nie był to odosobniony przypadek niezadowalającej postawy naszej drużyny, o czym zresztą dyskutowaliśmy z trenerem Piotrem Przybeckim niejednokrotnie.

-Mam do Piotra duży szacunek za jego doświadczenie i wiedzę, ale uznałem, że z punktu widzenia naszych ambicji i rozwoju odsunięcie go od pracy z pierwszym zespołem jest trudnym, ale jedynym rozwiązaniem – czytamy na oficjalnej stronie wicemistrzów Polski.

Piotr Przybecki prowadził Orlen Wisłę Płock od lipca 2016 roku. Na tym stanowisku zastąpił Manolo Cadenasa. Niestety, przez dwa sezony nie udało mu się wyjść z grupy w Lidze Mistrzów, co podkopało jego pozycję, a czarę goryczy przelała środowa porażka z NMC Górnikiem Zabrze w Pucharze Polski.

Do końca sezonu Orlen Wisłę Płock prowadzić będą Artur Góral i Krzysztof Kisiel.

Komentarze