Strona główna Siatkówka Reprezentacja Turniej kwalifikacyjny w Berlinie bez… Boćka!

Turniej kwalifikacyjny w Berlinie bez… Boćka!

4
Foto: alchetron.com

Treningi siatkarskiej kadry narodowej w Spale dobiegają końca i już 2 stycznia wyruszą do Berlina, gdzie dwa dni później rozpocznie się Europejski Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich. W składzie naszej reprezentacji z całą pewnością nie zobaczymy niestety Grzegorza Boćka, który nabawił się kontuzji pleców w dzisiejszym meczu towarzyskim z Kanadą.

W dniu dzisiejszym reprezentacja Polski siatkarzy rozegrała drugi towarzyski mecz z drużyną z Kanady, który po zaciętej walce wygrali 4:1 (25:14, 31:29, 20:25, 25:20, 25:18). Niestety jednak mimo dobrego występu naszej kadry narodowej, szczęścia w tym spotkaniu nie miał nasz atakujący, Grzegorz Bociek, który doznał kontuzji pleców. Po dokładnych badaniach potwierdziły się najczarniejsze scenariusze i niestety zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie będzie mógł wziąć udziału w turnieju kwalifikacyjnym w Berlinie.

Stephane Antiga wciąż ma do dyspozycji piętnastu siatkarzy, z których ostatecznie wybrać musi czternaście nazwisk. Trener z decyzją może czekać jednak aż do 4 stycznia, czyli do dnia poprzedzającego rozpoczęcie turnieju, dlatego też niewykluczone, że cała piętnastka uda się w podróż do Niemiec.

Komentarze

  • Anastasi stworzył drużynę, która dużo osiągnęła, ale kurczowe trzymanie się swoich ulubionych graczy doprowadziło go donikąd. Antiga dodał drużynie świeżości, wprowadził wiele nowych twarzy, czego dowodem są takie nazwiska jak Mika, Buszek czy ostatnie objawienie – Bieniek. Więc jak można powiedzieć, że to drużyna stworzona przez AA, skoro bazuje na zupełnie innych graczach? Ostatnie niepowodzenia musiały przynieść falę krytyki, ponieważ zawsze znajdą się takie osoby, które zamiast wsparcia i zaufania potrafią siać tylko nienawiść i pospolity “hejt”. Myślę, że kontuzja Boćka zmartwiła trenera dużo bardziej niż Ciebie, drogi Anonimie. Więc proszę Cię o cierpliwość, powściągliwość w ferowaniu wyroków i choć odrobinę wsparcia dla chłopaków w tym trudnym dla nich okresie. 

  • Anastasi tworzył drużynę ?! Nie przypominam sobie aby w jego drużynie było miejsce dla najlepszego siatkarza Mariusza Wlazłego, a to on oraz wielu innych wspaniałych siatkarzy wywalczyli Mistrzostwo Świata. Może Antiga ma swój własny dziwny plan, na tę drużynę. A MY jako wierni kibice, kochający ten cudowny sport powinniśmy wspierać naszych siatkarzy.

  • Zobaczymy czy w takim pojeabanym składzie jaki stworzył wielki Mistrz Świata , uzyskaja kwalifikacje , bez Boćka , Gato  ? |w Berlinie znowu bedziecie plakac ze cos bedzie nie tak , moze w koncu Antiga przestanie byc Trenerem , bo nic dobrageo nie robi , wszyscy go wielbia bo zdobyl mistrzostwo swiata ? proszę Was . to na pewn o dzieki niemu tajk mhmmm no napewno , bo przeciez to on  a nie Anastasi tworzyl latami druzyne tak . zastanowcie sie zanim kogos wychwalacie ,. ! 

  • hohh ! tak jasne podczas meczu ?> ! Sam Grzesiek mowil że miał problemy przed świtami z plecami wiec co tu pieprzycie takie glupoty . Kurwa Antiga od początku chciał zabrać konarskiego  , teraz już może .