Tyson Fury zakończy karierę? Bob Arum nie ma wątpliwości

4 kwi 2022, 14:19

Już 23 kwietnia dojdzie do starcia Tysona Fury’ego i Dilliana Whyte’a. Stawką walki będą pasy wagi ciężkiej federacji WBC oraz magazynu The Ring. Aktualny mistrz zapowiedział, że po tym pojedynku może skończyć karierę bokserską. 

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

W jego słowa Tysona Fury’ego nie wierzy jednak Bob Arum. Legendarny założyciel grupy Top Rank w wywiadzie dla FightHubTV stwierdził, że Brytyjczyk nie odejdzie jeszcze ze świata boksu. Warunkiem jego pozostania na ringu musi być jednak zachęta, w postaci kolejnej ciekawej walki.

— Fury mówi różne rzeczy i wiem, mówi je szczerze, wierząc w nie, ale jednocześnie nie podpisze kontraktu, że to jego ostatnia walka — stwierdził promotor “Króla Cyganów”

— Sądzę, że jak to wszystko sobie przemyśli na spokojnie i zobaczy, że może wejść do ringu z Joshuą czy Usykiem, to nie zakończy kariery. Na pewno nie zatrzymają go słabe walki, ale jeśli będzie w perspektywie jakiś duży pojedynek, to on się go podejmie — dodał 90-latek.

— Jeśli takiej walki nie będzie, to nie będzie tracił czasu na treningi. Ma już wielkie pieniądze i teraz chce się cieszyć życiem z rodziną — podsumował Bob Arum.

Warto przypomnieć, że Tyson Fury jest niepokonany w całej swojej profesjonalnej karierze. Mierzący 206 cm pięściarz na ringach zawalczył już 32 razy, przy czym aż 22 pojedynki zakończył przed czasem.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA