US Open: Paula Kania już za burtą!

26 sie 2014, 18:15

Bardzo krótko trwała przygoda Pauli Kani na kortach US Open! Polka przegrała bardzo gładko z Chinką- Qiang Wang 6:2 6:0!

Pierwszy set nie sprawiał początkowo wrażenia, że mecz potrwa tak krótko i zakończy się takim wynikiem. Nasza reprezentantka przegrywała tylko 2:3 i każdemu wydawało się, że to będzie pojedynek gem za gem. Niestety wszyscy optymiści się przeliczyli. Kania przegrała 3 kolejne gemy i co za tym idzie całego seta 2:6.

Druga odsłona to już tragiczna gra Polki. Kania nie radziła sobie zupełnie przy swoim serwisie, popełniała podwójne błędy serwisowe. Nie lepiej było przy podaniu rywalki, która wygrywała kolejne punkty tak jakby grała z amatorką. Koniec końców zrezygnowana Kania przegrała tą partię do 0, a całe spotkanie 2:6 0:6!

Autor: Damian Wilary