Strona główna Pilka reczna Utalentowany zawodnik z Czarnogóry w Vive!

Utalentowany zawodnik z Czarnogóry w Vive!

0

Vive Tauron Kielce ma nowego zawodnika! Jest nim 17-letni prawy rozgrywający Branko Vujović z Czarnogóry. Vujović podpisał z mistrzem Polski kontrakt na 5 lat.

Vujović jest określany jako wielki talent i nadzieja czarnogórskiego szczypiorniaka. Jego transfer do klubu z Kielc trzeba traktować jako inwestycję na przyszłość, ale być może już niedługo pokaże swoje umiejętności.

Młody zawodnik jest zachwycony możliwością gry w takim klubie jak Vive. – Jestem zachwycony, że będę grał w Kielcach, jednym z najlepszych klubów na świecie. Cieszę się, że będę trenował ze świetnymi zawodnikami i przede wszystkim takim trenerem, jak Talant Dujszebajew. To wielkie wyzwanie, ale wierzę, że będę w stanie mu podołaćTo wszystko jest dla mnie trochę nierealne i niewiarygodne, warunki w Kielcach i te, które mam tutaj są nieporównywalne – powiedział Vujović na łamach krajowych mediów.

Rozgrywający grał do tej pory w klubie Sutjeska Niksić. Parę miesięcy temu dostał nawet powołanie do reprezentacji U-21 Czarnogóry.

Komentarze