Vive pewnie kroczy po mistrzostwo!

Aktualizacja: 1 kwi 2015, 22:44
1 kwi 2015, 20:50

Nie mogło być mowy o jakimkolwiek sukcesie zespołu z Kwidzyna w konfrontacji z mistrzem Polski! W pierwszym spotkaniu ćwierćfinału Play Off, przegrali oni z Vive Tauronem Kielce 38:26!

Tak jak większość spotkań SUPERLIGI tak samo i ten mecz właściwie toczył się cały czas pod dyktando żółto-niebieskich. Jak to zwykle bywało już w tym sezonie, MMTS prowadził wyrównany pojedynek  w pierwszych 10 minutach spotkania, lecz potem musiał uznać niepodważalną wyższość rywala! Za komentarz do pierwszej połowy niech wystarczy fakt, iż Kwidzynianie przegrali ją w stosunku 19:13! W drugiej połowie MMTS już nie miał nic do powiedzenia i ostatecznie mecz przegrał 38 do 26. W tym wypadku należy sobie zadać pytanie, czy znajdzie się w kraju zespół, który zdoła wygrać spotkanie przeciwko kielczanom?

Vive Tauron Kielce – MMTS Kwidzyn 38:26 (19:13)