Vive Tauron Mistrzem Polski!

21 maj 2015, 20:31

Piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce pokonali Orlen Wisłę Płock 29:28 i zostali Mistrzem Polski.

Nie zabrakło emocji na parkiecie w Płocku. Walka toczyła się do samego końca. Już po około 10 minutach podopieczni Dujszebajewa prowadzili 2-4, a o czas poprosił trener Orlen Wisły Płock Manolo Cadenas. Do przerwy prowadzili jednak gospodarze 17:14.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gości. Kielczanie pokonali Orlen Wiśle Płock 28:29.

Orlen Wisła Płock – Vive Tauron Kielce 28:29 (17:14)

Orlen Wisła: Corrales, Morawski, Wichary – Daszek 5/1, Wiśniewski 4, Skibiński 1, Ghionea 4/1, Moryń, Kwiatkowski, Syprzak 3, Racotea 3, Montoro 8.