Vive znowu zwycięskie!

Aktualizacja: 18 cze 2015, 21:38
14 lut 2015, 17:14

Vive Tauron Kielce pokonało u siebie Dunkierkę 36:32 w dziewiątym meczu Ligi Mistrzów. Póki co kielczanie wygrali wszystkie spotkania.

Na początku mecz był wyrównany, jednak później szczypiorniści z Kielc opanowali sytuacje na parkiecie. Po pierwszej połowie mistrzowie Polski prowadzili czterema bramkami. W drugiej połowie Vive spokojnie utrzymywało przewagę. Fantastycznie grali Karol Bielecki, Julen Aquinagalde i Ivan Cupić, którzy razem w tym meczu strzelili 18 bramek. Mimo, że goście sporo czasu grali w przewadze nie nawiązali walki i ostatecznie Vive pokonało Francuzów 36:32.

Vive już wcześniej zapewniło sobie awans z pierwszego miejsca do fazy pucharowej LM. Jako jedyny zespół ma komplet punktów na koncie.