Walka Joshua – Usyk w Arabii Saudyjskiej? Na stole wielkie pieniądze

Wciąż nie wiemy, gdzie odbędzie się wyczekiwana przez wszystkich fanów boksu walka rewanżowa pomiędzy Oleksandrem Usykiem a Anthonym Joshuą. Według najnowszych informacji gospodarzem pojedynku może być Arabia Saudyjska.

Walka o mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF w kategorii ciężkiej zaplanowana jest na czerwiec. Nieznane jest jednak miejsce, w jakim odbędzie się gala bokserska. W mediach pojawiły się przeróżne informacje, a niektórzy dziennikarze wskazywali nawet, że kolejny pojedynek z udziałem Anthony’ego Joshuy może mieć miejsce w Polsce.

Duża gala bokserska w Polsce? Joshua z tajemniczą wiadomością

Teraz stacja Sky Sports oraz dziennik Daily Mail poinformowały, że galę Joshua- Usyk bardzo chciałaby zorganizować Arabia Saudyjska. Oferta Saudów ma wynosić nawet 120 milionów dolarów. Doniesienia te potwierdził Aleksander Krasiuk, menedżer ukraińskiego pięściarza.

—Tak, rozmawiamy w tej chwili o wspomnianej lokalizacji. Celujemy w końcówkę czerwca. Wszystko zależy od tego, jak szybko przebrniemy przez kwestie prawne. Najważniejsze jest to, że Usyk jest już bezpieczny i rozpoczął treningi do rewanżowego pojedynku — powiedział Krasiuk w rozmowie ze Sky Sports.

Lvbet bonus na wydarzenie

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA