Strona główna Pilka reczna Weekendowe granie turniejowe

Weekendowe granie turniejowe

39

W najbliższy weekend odbędą się dwa ciekawe turnieje z udziałem drużyn nie tylko z Superligi Kobiet.

W Elblągu zagra sześć drużyn a w Lubinie cztery (w tym dwa kluby zagraniczne).


Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, 19-21 sierpnia, Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu

Zespoły biorące udział w Turnieju:

1. MKS Selgros Lublin
2. Energa AZS Koszalin
3. MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
4. UKS PCM Kościerzyna
5. AZS AWFiS Łączpol Gdańsk
6. Kram START Elbląg

Terminarz gier:

19.08.2016 r.(piątek)

godz. 10.30 AZS AWFiS Łączpol Gdańsk – UKS PCM Kościerzyna
godz. 12.15 Energa AZS Koszalin – Kram START Elbląg
godz. 14:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – MKS Selgros Lublin
godz. 16:30 AZS AWFiS Łączpol Gdańsk – Energa AZS Koszalin
godz. 18:15 Kram START Elbląg – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
godz. 20:00 UKS PCM Kościerzyna – MKS Selgros Lublin

20.08.2016 r.(sobota)

godz. 10.30 Energa AZS Koszalin – UKS PCM Kościerzyna
godz. 12.15 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – AZS AWFiS Łączpol Gdańsk
godz. 14.00 MKS Selgros Lublin – Kram START Elbląg
godz. 16.30 Energa AZS Koszalin – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
godz. 18.15 AZS AWFiS Łączpol Gdańsk – MKS Selgros Lublin
godz. 20:00 Kram START Elbląg – UKS PCM Kościerzyna

21.08.2016 r.(niedz.)

godz. 10.30 Piotrcovia Piotrków Tryb. – UKS PCM Kościerzyna
godz. 12.15 MKS Selgros Lublin – Energa AZS Koszalin
godz. 14.00 Kram START Elbląg – AZS AWFiS Łączpol Gdańsk
godz. 15:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU – wręczenie nagród


XIX Międzynarodowy Memoriał im. Henryka Kruglińskiego, 20-21 sierpnia, Hala RCS w Lubinie

Zespoły biorące udział w Turnieju:

1. HC Lipsk
2. Ankara Yenimahalle BSK
3. SPR Pogoń Baltica Szczecin
4. Metraco Zagłębie Lubin.

Terminarz gier:

20.08.2016 r.(sobota)

godz. 10:00    Metraco Zagłębie Lubin – SPR Pogoń Baltica Szczecin
godz. 12:00 Ankara Yenimahalle BSK – HC Lipsk
godz. 16:00 HC Lipsk – SPR Pogoń Baltica Szczecin
godz. 18:00 Metraco Zagłębie Lubin – Ankara Yenimahalle BSK

21.08.2016 r.(niedz.)

godz. 10.30 SPR Pogoń Baltica Sobota – Ankara Yenimahalle BSK
godz. 12:30 Metraco Zagłębie Lubin – HC Lipsk

Po meczu zakończenie Memoriału

Komentarze