Strona główna Pozostałe Futbol amerykański Wicemistrzowie Polski zmieniają rozgrywającego w trakcie sezonu!

Wicemistrzowie Polski zmieniają rozgrywającego w trakcie sezonu!

0
Foto: Lisboa Devils

Za nami już trzy tygodnie zmagań na najwyższym poziomie rozgrywkowym futbolu amerykańskiego. Sezon bardzo słabo rozpoczęli wicemistrzowie Polski, Seahawks Gdynia, którzy potrafili wygrać tylko jedno z trzech spotkań, czego mamy już pierwsze ofiary.

“Jastrzębie” przed tegoroczną kampanią zmieniły rozgrywającego – MVP poprzedniego sezonu Terrance’a Owensa zastąpił 25-letni Alexander McKean. Amerykanin nie spisywał się najlepiej w pierwszych ligowych kolejkach i nawet zdobyte tydzień temu przyłożenie w przegranym 13:23 meczu z Lowlanders Białystok nie poprawiło jego sytuacji.

Jak możemy przeczytać na facebookowym profilu portugalskiego Lisboa Devils, nowym graczem Seahawks Gdynia został Joey Bradley. Jego zadaniem będzie wzmocnienie siły ofensywnej “Jastrzębi”, które chcą odzyskać utracone w poprzednim sezonie mistrzostwo Polski. Amerykański quarterback zna już smak tytułu wywalczonego w Europie, bowiem razem z dotychczasowym zespołem z Lizbony sięgnął niedawno po krajowy czempionat, a sam został nominowany do nagrody najlepszego rozgrywającego ligi portugalskiej.

Seahawks po świątecznej przerwie czeka teraz mecz z beniaminkiem Topligi, Outlaws Wrocław, którzy rozegrali w tym sezonie dwa mecze, nie zdobywając żadnego punktu, a tracąc ich w sumie aż sto.

Komentarze