środa, 28 września, 2022

[WIDEO] Łukasz „Juras” Jurkowski wraca do MMA! Zawalczy na KSW Colosseum!

Popularny Łukasz „Juras” Jurkowski oficjalnie ogłosił swój powrót do czynnego uprawiania MMA. Za sprawą nagranego filmiku w mediach społecznościowych potwierdził, że zawalczy podczas gali KSW, która odbędzie się 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jurkowski ostatni pojedynek stoczył na KSW 15 w marcu 2011 roku. Po przegranej z Tonim Valtonenem dotrzymał złożonej obietnicy i zakończył sportową karierę. Później działał przede wszystkim jako komentator i konferansjer gal MMA. Od jakiegoś czasu jest również spikerem na meczach Legii Warszawa.

Pomysł powrotu „Jurasa” na historyczną galę na Stadionie Narodowym podrzucił współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski. Sam zawodnik wyraził od początku zainteresowanie tym pomysłem, lecz na przeszkodzie stały potencjalne problemy medyczne. Po serii konsultacji okazało się jednak, że nie uniemożliwiają one powrotu do oktagonu.

Nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się Jurkowski, jednak pewne jest, że będzie to na pewno duża atrakcja i tak już rewelacyjnie zapowiadającej się gali KSW Colosseum.

 Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA