Strona główna Siatkówka PlusLiga Wieczór pełen siatkarskich emocji!

Wieczór pełen siatkarskich emocji!

0

Już dzisiaj, wśród kibiców siatkówki będzie można obserwować na pewno wielkie poruszenie. Dzisiejszego wieczora rozegrane będą aż cztery niezwykle ważne mecze fazy PlayOff Plus Ligi.

O godzinie 17 zmagania rozpocznie Asseco Resovia Rzeszów z Cerradem Czarnymi Radom, na własnej hali w Rzeszowie. Jeżeli gospodarzom uda się wygrać ten mecz, przejdą oni do dalszej rywalizacji i będą mieli szansę zawalczyć o medale tegorocznej PlusLigi.

O tej samej godzinie rozpocznie się mecz Jastrzębskiego Węgla z Cuprum Lubin, na hali w Jastrzębiu. Jeżeli drużyna gości z tego spotkania wyjdzie zwycięsko, to ona awansuje do czołowej czwórki Plus Ligi.

O godzinie 17:30 rozpocznie się mecz PGE SKRY Bełchatów z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle, w Bełchatowie. Mecz ten będzie transmitowany na kanale Polsat Sport. Jeżeli Bełchatowska drużyna wygra ten mecz, wskoczy do pierwszej czwórki Plus Ligi i będzie mogła walczyć o medale.

O godzinie 18 odbędzie się pierwszy mecz pomiędzy LOTOSEM Trefl Gdańsk, a Transferem Bydgoszcz, w Bydgoszczy. Jest to dopiero pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w fazie PlayOff.

Komentarze