Strona główna Siatkówka PlusLiga Wielka gwiazda reprezentacji wróci do PlusLigi?!

Wielka gwiazda reprezentacji wróci do PlusLigi?!

0

Kluby ogłaszają pierwsze transfery i powoli budują drużyny na kolejny sezon. W Szczecinie przygotowano prawdziwy hit. Podobno Zarząd Stoczni ma w planach zakontraktowanie… Bartosza Kurka!

Sezon 2017/2018 Stocznia zakończyła na 12. miejscu. Niedługo po zakończeniu rozgrywek z klub podał do informacji, że aż sześciu zawodników pożegna się z drużyną. W następnym sezonie w barwach Stoczni Szczecin na pewno nie zobaczymy Michała Ruciaka, Bartosza Gawryszewskiego, Mateusza Malinowskiego, Tomasza Kowalskiego, Jeffa Menzela i Justina Duffa.

W kuluarach mówiło się o tym, że Zarząd ma zamiar “ściągnąć” do szczecina prawdziwą gwiazdę. Bartosz Kurek, atakujący reprezentacji Polski miałby dołączyć do zespołu na nadchodzący sezon. Jak na razie klub, ani zawodnik nie komentują jednoznacznie pogłosek.

Kurek ostatni sezon spędził w tureckim Ziraacie Bankasi Ankara, gdzie miał być liderem zespołu. Plany niestety pokrzyżowała kontuzja, którą zawodnik leczył kilka miesięcy. Jego powrót do Polski, do Szczecina byłby niekwestionowanym hitem transferowym.

 

Komentarze