Wielka popularność gali Usyk – Dubois. Bilety rozeszły się w mgnieniu oka

Aktualizacja: 11 sie 2023, 23:01
17 lip 2023, 13:56

Już 26 sierpnia we wrocławskiej Arenie Tarczyński Ukrainiec Oleksander Usyk (20-0-0, 13 KO) stanie do walki z Brytyjczykiem Danielem Dubois (19-1-0, 18 KO). W poniedziałek o godzinie 12 ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. W ciągu zaledwie godziny rozeszły się prawie wszystkie wejściówki z pierwszej puli.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Kibice spragnieni boksu. Pierwsza pula biletów wyprzedana

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie mógł się spodziewać, że tak Polska ugości tak wielki pojedynek. Na początku lipca potwierdzono, że we wrocławskiej Arenie Tarczyński mistrz świata wagi ciężkiej organizacji IBF, WBA, WBO, IBO i The Ring, Oleksander Usyk  stanie do walki z mistrzem regularnym WBA Brytyjczykiem Danielem Dubois.

To dopiero druga w historii walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej w naszym kraju. W 2011 roku Tomasz Adamek próbował szczęścia z innym ukraińskim pięściarzem, czyli Witalijem Kliczką. Tamten pojedynek zakończył się porażką Polaka. Teraz, ponownie we Wrocławiu, na ringu pojawią się natomiast Usyk i Dubois.

W poniedziałek ruszyła sprzedaż pierwszej puli biletów. Organizatorzy poinformowali, że po 25 minutach już 7 tysięcy wejściówek znalazło swoich nabywców. Po godzinie rozeszły się natomiast prawie wszystkie bilety z pierwszej puli. Zarówno te z najniższych kategorii cenowych, jak i te najbliżej ringu. W sprzedaży pozostało jedynie pojedyncze miejsca w sektorach VIP, za które trzeba było zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.

W tym momencie fanom boksu, którzy są zainteresowani tym wielkim pojedynkiem, pozostaje czekać na drugą turę sprzedaż.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Mistrz UFC doznał kontuzji i zwakował pas! Duża szansa dla Jana Błachowicza

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA