Wielkie emocje we Wrocławiu – Niemcy wygrywają

24 sty 2016, 19:55

Niezwykle emocjonujący mecz miał miejsce dziś we Wrocławiu. Niemcy po niesamowicie zaciętej rywalizacji jedną bramką wygrali z reprezentacją Rosji i awansowali na pozycję lidera grupy II.

W pierwszej połowie obserwowaliśmy popis ofensywnych graczy z obu stron. Zarówno Niemcy jak i Rosjanie byli niemal nie do zatrzymania.

Z drugiej strony niezbyt dobrze zagrali bramkarze. W każdym razie w ciągu pierwszych 30 minut padły aż 33 bramki, a reprezentanci Niemiec prowadzili minimalnie 17:16.

Druga część spotkania była już lepsza w wykonaniu goalkeeperów. Nie zmieniło to jednak faktu, że… również była bardzo wyrównana. Po ogromnych emocjach ostatecznie Niemcom udało się utrzymać jednobramkową przewagę i wygrać 30:29.

Po tym spotkaniu nasi zachodni sąsiedzi z 6 punktami prowadzą w grupie II. Za ich plecami czają się jednak Duńczycy i Hiszpanie, którzy mają o 2 mecze rozegrane mniej.