sobota, 13 sierpnia, 2022

Włochy – Polska w Siatkarskiej Lidze Narodów (29.06). Gdzie i kiedy transmisja?

Przed nami następny tydzień zmagań w Siatkarskiej Lidze Narodów kobiet. W pierwszej odsłonie turnieju w Sofii zobaczymy mecz Włochy – Polska. Zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku będzie drużyna z Półwyspu Apenińskiego. Czy naszej kadrze uda się pokrzyżować plany Włoszek? Gdzie i kiedy można obejrzeć spotkanie?

Włochy – Polska
29.06.2022, 19:00

1
X
2
1.12
7.25
1.10
7.40
1.10
6.80

zakład bez ryzyka w STS

Włochy – Polska w Siatkarskiej Lidze Narodów w Sofii

Włoszki przyjeżdżają do Sofii po serii czterech zwycięstw z rzędu i będą chciały podtrzymać dobrą passę w potyczce przeciwko reprezentacji Polski. Od 2006 roku drużyna z Półwyspu Apenińskiego mierzyła się z naszymi siatkarkami dziewiętnastokrotnie i tylko pięć razy schodziły z parkietu w roli zespołu pokonanego.

Reprezentacja Polski w ostatnich czterech meczach Siatkarskiej Ligi Narodów wygrała zaledwie jedno starcie (zwycięstwo z Tajlandią 3:2). Jeśli natomiast chodzi o ostatni triumf z Włoszkami, miało to miejsce w maju ubiegłego roku. Również w ramach VNL. Podopieczne Stefano Lavariniego będą chciały zatrzeć kiepskie wrażenie z poprzednich pojedynków tegorocznej Ligi Narodów i powtórzyć wynik sprzed roku.

Jak spiszą się nasze siatkarki? Czy Włoszki przedłużą serię zwycięstw i dopiszą kolejną wygraną w tabeli? Wszystkiego dowiemy się już jutro wieczorem, gdy dojdzie do rywalizacji Polek z wyżej notowanymi przeciwniczkami.

Mecz Włochy – Polska odbędzie się w środę 29 czerwca o godzinie 19:00. Transmisję spotkania będzie można zobaczyć za pośrednictwem Polsatu Sport Extra i TVP Sport.

zakład bez ryzyka w eFortuna

Stefano Lavarini powołał kadrę na Ligę Narodów. Dokonał kilku zmian

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA