Strona główna Siatkówka PlusLiga Wojciech Włodarczyk żegna się z “miedziowymi” !

Wojciech Włodarczyk żegna się z “miedziowymi” !

0

W nietypowy sposób, bo za pomocą nagrania wideo Wojciech Włodarczyk poinformował kibiców Cuprum Lubin o zamianie barw klubowych. 25-letni przyjmujący na dolnym śląsku spędził jeden sezon.

Niespełna dwie godziny temu na oficjalnym profilu klubu pojawił się film, na którym Wojciech Włodarczyk oficjalnie żegna się z klubem z Lubina – Okres kontraktu w Lubinie dobiegł niestety końca. Chciałbym wszystkim podziękować za ten sezon: kibicom za wsparcie zarówno na meczach w Lubinie, ale i tych wyjazdowych, działaczom oraz kolegom z drużyny – mówił podczas nagrania siatkarz. Nie zdradził w jakim klubie będzie występował w przyszłym sezonie, jednak dał kibicom do zrozumienia, że może to być PlusLiga – Chciałbym wszystkim powiedzieć do zobaczenia, bo mam nadzieję, że w przyszłym sezonie spotkamy się tutaj w Lubinie i przybijemy piątkę – zakończył Włodarczyk.

Do tej pory z „miedziowymi” pożegnał się również Marcin Możdżonek, natomiast swoje kontrakty przedłużyli między innymi: Dawid Gunia i Keith Pupart.

Komentarze