World Tour Finals: Wielki sukces debla Kubot/Lindstedt!

12 lis 2014, 20:40

Polsko-szwedzka para- Łukasz Kubot i Robert Lindstedt wygrała z deblem Peya/Soares i awansowała już do półfinału kończącego sezon turnieju ATP World Tour Finals!

Nasi zawodnicy wygrali z rywalami po 3-setowym thrillerze 6:4 3:6 10:6! Pierwszy set był dość pewnie prowadzony przez Kubota i Lindstedta, którzy przełamali rywali już w pierwszym gemie i nie oddali prowadzenia do końca partii.

Druga odsłona to z kolei gra pod dyktando Peya i Soaresa. Set ułożył się podobnie tak jak i pierwszy, ale w przeciwnym kierunku. To rywale już przy pierwszej okazji przełamali polsko-szwedzki duet i wygrali seta 6:3.

Ostatnia partia, tzw. złoty set ułożył się idealnie dla Kubota i Lindstedta, którzy wyszli na bardzo bezpieczne prowadzenie 5:0 i nie oddali go już do końca wygrywając seta 10:6 i całe spotkanie 6:4 3:6 10:6!

To jak do tej pory największy sukces Polaka i Szweda, którzy już w piątek zagrają swoje półfinałowe spotkanie na londyńskich kortach!