Wraca Łukasz Różański. Kontrakt na obronę pasa WBC podpisany

lis 15 2023, 16:43

Zbliża się pierwsza obrona tytułu mistrza świata federacji WBC w wadze bridger przez Łukasza Różańskiego. Rywalem Polaka ma być Badou Jack, a walka odbędzie się najprawdopodobniej w lutym. Organizacja WBC potwierdziła, że obaj pięściarze podpisali kontrakty na wspólne starcie.Walka Różański – Jack na wielkiej gali w Arabii Saudyjskiej

Różański już od pewnego czasu przygotowuje się do obrony swojego tytułu. Polski pięściarz zrobił sobie przerwę od treningów i poleciał wraz ze swoim promotorem Andrzejem Wasilewskim do Taszkientu. Tam w tym tygodniu odbyła się coroczna konwencja WBC.

Przy tej okazji mistrz wagi bridger podpisał kontrakt na walkę z Badou Jackiem, byłym mistrzem w trzech różnych kategoriach wagowych. Jego rywal również miał już parafować umowę. Potwierdził to szef federacji WBC Mauricio Saulaiman.

Ten pojedynek nie ma jeszcze potwierdzonej daty, ale otrzymaliśmy potwierdzenie podpisania kontraktów. Z tego co słyszeliśmy, walka ma odbyć się w lutym. To duże wydarzenie dla wagi bridger i federacji WBC – powiedział szef organizacji.

Co niezwykle istotne, walka ma odbyć się już w lutym. Możliwe, że będzie to starcie poprzedzające pojedynek Tyson Fury – Ołeksandr Usyk na wielkiej gali, który ma odbyć się w Arabii Saudyjskiej. Takie informacje przekazała telewizja ESPN, ale na potwierdzenie tych doniesień przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA