Wrocławianki bezproblemowo pokonują PTPS Piła

7 gru 2016, 21:47

W ramach 10, kolejki ORLEN Ligi, Impel Wrocław podejmował PTPS Piła. Gospodynie okazały się lepszym zespołem i pokonały pilanki 3:0.

Początek spotkania był wyrównany zespoły grały. w stałym kontakcie punktowym (8:8). Z czasem wrocławianki zaczęły zdobywać przewagę, na środku siatki pokazywała się często Agnieszka Kąkolewska (14:11). Pod koniec seta gospodynie miały już pięć punktów przewagi (20:25). Siatkarki PTPS-u starały się zmienić stan seta, jednak ostatecznie przegrały (25:22).

W drugim secie pilankom również nie udało się objąć prowadzenia. Na początku partii zespoły pozostawały w kontakcie (8:6) Przyjezdne nie był w stanie przegonić Impela, cały czas znajdowały się w tyle (16:14). Po pewnym czasie niespodziewanie odrobiły straty i to z nawiązką (15:17). Wrocławianki nie dały im jednak powiększyć przewagi. Szybko wyrównały wynik i doprowadziły do końca spotkania, wygrywając 25:20.

Impel Wrocław – PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)

Impel Wrocław: Courtney, Kąkolewska, Kaczor, Mędrzyk, Ptak, Hancock, Sawicka, Konieczna, Sikorska.

PTPS Piła: Szubert, Babicz, Ogoms, Kwiatkowska, Austin, Dumancic, Markiewicz, Urban, Stencel, Baran, Piśla, Kucharska, Kucińska