niedziela, 2 października, 2022

KSW 73: Wrzosek – Sarara (20.08): Kursy i Typy Bukmacherskie. Wielkie MMA wraca na Torwar

Już w sobotę zorganizowana zostanie druga wakacyjna gala KSW. Tym razem największa organizacja MMA w Polsce zawita na COS Torwar, gdzie w walce wieczoru zobaczymy dwóch kickboxerów wagi ciężkiej. Starcie Wrzosek – Sarara to jednak tylko jedna z atrakcji, która czeka na nas podczas gali KSW 73.

Arkadiusz Wrzosek – Tomasz Sarara
20.08.2022, 23:00

A. Wrzosek
T. Sarara
1.40
2.95
1.30
3.53
1.28
3.35

zakład bez ryzyka w eFortunaWrzosek – Sarara: Kursy i Typy Bukmacherskie

Tomasz Sarara wszedł do organizacji KSW w lipcu 2021 roku. Wcześniej zawodnik ten prezentował swoje umiejętności w kickboxingu. Wśród jego licznych sukcesów warto wymienić zdobycie m.in. tytuł amatorskiego i zawodowego mistrza Polski, tytuł mistrza świata World Kickboxing Network czy też pas mistrzowski organizacji FEN, DSH oraz Celtic Gladiator. W swoim debiucie w okrągłej klatce Sarara zmierzył się natomiast z Filipem Bradariciem. Debiut w MMA okazał się udany dla 37-latka, który pokonał Chorwata w trzeciej rundzie.

Jego przeciwnikiem na COS Torwar będzie siedem lat młodszy Arkadiusz Wrzosek. Dla tego zawodnika sobotnia walka będzie debiutem w formule MMA. Wrzosek może jednak liczyć na żywiołowy doping lokalnej publiczności, gdyż jak sam podkreśla, walczy na swoim terenie.

Walczę u siebie. To jest mój dom. Nie wyobrażam sobie tego pojedynku toczyć gdzieś indziej. To jest kwintesencja całego mojego sportowego życia – powiedział przed walką 30-latek.

W wygraną Wrzoska wierzą również analitycy zajmujący się zakładami bukmacherskimi. Kursy na zwycięstwo warszawianina wyhają od 1.28 do 1.40, a zdecydowanie najwyższe są w ofercie STS. Ten sam bukmacher ma również ciekawy typ zakładowy, według którego Arkadiusz Wrzosek wygra poprzez nokaut lub poddanie. Wynosi on aż 1.90.

Nasz typ: Wrzosek wygra przez KO/TKO/DSQ (1.90 STS)

zakład bez ryzyka w STS

Karta walk KSW 73. Na gali m.in. Rutkowski czy Paczuski

Starcie Wrzosek – Sarara będzie oczywiście najważniejszym podczas sobotniej gali w Warszawie. Na karcie walk warszawskiego wydarzenia znajduję się jednak jeszcze osiem innych pojedynków. Przede wszystkim w oktagonie pojawi się Daniel Rutkowski, naprzeciw którego miał stanąć Lom-Ali Eskieve.

Organizacja KSW potwierdziła jednak zmianę rywala dla byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego. Polak pierwotnie miał zmierzyć się z Lom-Ali Eskievem, lecz ten wypadł z pojedynku. Nowym przeciwnikiem Polaka będzie Reginaldo Vieira. Brazylijczyk nie będzie jednak łatwym rywalem. Zawodnik ma bowiem na swoim koncie aż trzy walki dla amerykańskiej federacji UFC.

  • Arkadiusz Wrzosek (0-0-0) – Tomasz Sarara (1-0-0)
  • Daniel Rutkowski (13-3-0) Reginaldo Vieira (15-6-0)
  • Radosław Paczuski (4-0) Jason Radcliffe (17-9)
  • Damian Piwowarczyk (5-1) Bohdan Gnidko (7-0)
  • Ion Surdu (11-3) Krystian Bielski (8-4)
  • Karolina Owczarz (4-2) Natalia Baczyńska (6-2)
  • Borys Borkowski (4-1) Dominik Humburger (3-0)
  • Patryk Likus (2-0) Pascal Hintzen (7-1)
  • Miłosz Melchert (2-0) Carl McNally (1-0)

pakiet powitalny 3333 zł w LV BET

Gala KSW 73 transmitowana będzie tylko na platformie Viaplay. Dostęp do tej platformy kosztuje 34 złote za miesiąc subskrypcji. Początek rywalizacji na gali już o godz. 19.00. Z kolei walka wieczoru powinna rozpocząć się najpóźniej o godzinie 23:00.

Usyk – Joshua (20.08): Zakłady i Typy Bukmacherskie. Już w sobotę Furia na Morzu CzerwonymPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA