WTA Den Bosh: Niesamowita spotkanie Urszuli Radwańskiej!

7 cze 2015, 14:20

Urszula Radwańska po niesamowitym spotkaniu awansowała do głównej drabinki turnieju WTA w holenderskim Den Bosh! Młodsza z sióstr pokonała dobrze znaną Ariną Rodionową 3:6 7:6(6) 6:0!

Spotkanie lepiej zaczęło się dla Australijki, która przełamała Krakowiankę już w pierwszym gemie. Polka szybko zrewanżowała się tym samym, ale przy stanie 2:2 została ponownie przełamała i nie zdołała odrobić już tej straty przegrywając seta do 3.

W drugiej odsłonie po dwóch przegranych serwisach naszej tenisistki mieliśmy już wynik…0:5! Na szczęście jak to się często dzieje w kobiecym tenisie dochodzi do tenisowych cudów. Taki też miał miejsce tym razem. Radwańska wygrała 6 gemów z rzędu i doprowadziła do tie break’a, którego wygrała do 6.

Ostatni set to gra bez historii. Załamana Australijka łatwo oddawała każdą piłkę i przegrała sromotnie 6:0, a całe spotkanie 3:6 7:6 6:0.