WTA Miami: Groźna Szwajcarka kolejną przeciwniczką Radwańskiej

27 mar 2016, 15:12

Agnieszka Radwańska bez starty seta awansowała do 1/8 finału Miami Open. Jej następną rywalką będzie rozstawiona z ,,19″ Timea Bacsinszky, która podobnie jak Polka do tej pory w turnieju rozgrywanym na Florydzie spisuje się bardzo dobrze.

Bacsinszky w III rundzie wygrała 7:5 6:4 z wyżej od siebie sklasyfikowaną Aną Ivanovic (Serbia). Wcześniej także bez straty seta pokonała zdolną Rosjankę, Margaritę Gasparyan.

26-letnia tenisistka z Lozanny ma bardzo dobre wspomnienia z jedynego jak dotąd spotkania z Agnieszką Radwańską. W zeszłym roku Bacsinszky pokonała 6:1 6:1 starszą z sióstr Radwańskich, czym znacznie się przyczyniła do zwycięstwa swojej reprezentacji nad Polkami w meczu barażowym Pucharu Federacji.