Strona główna Żużel Pozostałe Zmazać plamę po skandalu na “Narodowym” – zapowiedź meczu Polska – Team...

Zmazać plamę po skandalu na “Narodowym” – zapowiedź meczu Polska – Team Słowiański

0

Po wczorajszym blamażu na Stadionie Narodowym, światowy żużel znów zawita na polski tor. Rozmach imprezy będzie dużo mniejszy od tej z Warszawy, ale emocji sportowych powinno być zdecydowanie więcej.

Z Warszawy przenosimy się do Krosna, gdzie odbędzie się towarzyski mecz Polska – Team Słowiański. Choć stadionu drugoligowego KSM Krosno nie można nawet porównać do “Narodowego”, to wydaje się, że zawody będą stały na wysokim poziomie
Poza Tomaszem Gollobem w zawodach pojadą wszyscy reprezentanci Polski, którzy brali udział we wczorajszym Grand Prix czyli Krzysztof Kaszprzak, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki. Skład Polaków uzupełni zawsze groźny Janusz Kołodziej.
W drużynie słowiańskiej pierwsze skrzypce powinni odgrywać bracia Łagutowie – Artiom i Grigorij. Rosjanie są silni na niemal każdej nawierzchni i będą to chcieli udowodnić również w Krośnie. W drużynie Słowian silnym punktem będzie też napewno Słowak Martin Vaculik, oraz Chorwat – Jurica Pavlic. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 13:15. Bezpośrednią relację z tego wydarzenia przeprowadzi telewizja TVP Regionalna.

Komentarze